Partnerský horoskop: žena Býk a muž Střelec

Hledáte partnera, který bude konečně „ten pravý“ nezklame vás, bude hodný, bude se k vám hodit? Máte ho vedle sebe? Jakmile se váš vztah přehoupne a dostane punc vážnějšího vztahu, pak začnete přemýšlet o mnoha věcech. O budoucnosti, společném bydlení, o zásnubách, svatbě, dětech, společném zestárnutí. Absolvujete to všechno společně? Nebo se vaše cesty rozejdou? Napadá vás, zda spolu skutečně zestárnete?

Navždy spolu?

Do budoucnosti se snaží nahlédnout spousta lidí. Jaké by to bylo mít kouzelné zrcadlo, podívat se do budoucna a vědět, jaké problémy, radosti a starosti se vás budou držet. Kdyby to tak jen šlo. Budoucnost v mnoha ohledech neovlivníme, ale můžeme se díky horoskopům trošku podívat, co všechno nás může čekat. A podobně je to i s partnerskými vztahy. Hodíte se k sobě? Bude vám to společně klapat? Partnerské horoskopy do určité míry mohou porovnávat jednotlivé charaktery. Tak budete znát silné stránky, v čem si budete rozumět a v čem naopak ne.

Charakteristika – žena Býk

Žena ve znamení Býka je otevřená, poctivá, nevynucuje si věci klasickými ženskými triky a slzami, jako některé další. Má morální a citovou odvahu, rovněž dostatek sebedůvěry. Není to zlatokopka, ale v životě čeká, že najde muže, který se o ni postará. Má velkou dávku sebedůvěry, jakmile se rozhodne, nic jí nepřinutí změnit názor. Občas vybuchne spravedlivým hněvem, ale to ve chvíli, kdy dostane důvod. Bere lidi takové, jací jsou, není úplně filozoficky založená. Pokud má nějaké nepřátelé, pak se vůbec o ně nestará, neztrácí s nimi svůj čas. Naopak svůj čas věnuje přátelům, ti, kteří se pyšní jejím přátelstvím, získají obrovskou dávku podpory. Když se stane problém, její náruč vás utěší a pomůže vám všechno zlé překonat. Myslí pragmaticky, je přímočará, bez oklik a zbytečných vytáček. Nemá ráda, když jí druzí oponují, zejména na veřejnosti, to není vůbec pro ni. Miluje pořádek, jakmile někde vidí nepořádek, má sklony vidět rudě.

Charakteristika – muž Střelec

Muž ve znamení Střelce mají skvělé nadšení a jsou zvídaví a to dokonce tak, že je to nakažlivé. Je nevázaný – ale pozor, někdy se to může vymknout z ruky. Vždycky je okolo něj dav lidí, proto si k němu budete muset proklestit cestu, je v obležení přátel, kamarádů a známých. Tento muž je ve všech ohledech optimistický, někdy to však může být převlečená slepá víra v druhé a tento muž se může se zlou potázat. Někdy důvěřuje nesprávným lidem. Dovede říct dokonce i špatné věci, ale vždycky mu to nějak odpustíte. Střelec hledá povrchní vztahy, někdy může sklouznout k promiskuitě. Je upřímný, trochu neohrabaný. Někdy pokládají ženy vztah se Střelcem za vážnější, než je ve skutečnosti.

Hodí se k sobě?

Tato znamení si mohou bez problémů padnout do oka a započít tak vášnivý vztah plný smyslnosti. Nicméně jsou oba hodně povahově rozdílní, takže to bude chtít dostatečné množství úsilí, aby mohli zůstat spolu. Než se spolu sehrají a sladí své potřeby, které jsou o dost jiné, než u toho druhého, může to jiskřit. Střelec má rád dobrodružství, jde si za tím, co chce, nebojí se riskovat. Býk zase potřebuje v životě stabilitu, domácí zázemí. Drží se nohama pevně na zemi. Na první pohled dva kontrasty? I ty se mohou doplňovat. Shodnou-li se na důležitých věcech, pak spolu mohou bez problémů žít a budou neporazitelným párem.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno