Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Váhy

horoskop partnerský

Jak lidé vlastně vnímají obecně horoskopy? O co v nich vlastně jde? Věří na ně vůbec někdo nebo je to jen nějaký výmysl? Evropský horoskop, který je asi jedním z nejrozšířenějších, minimálně v České republice, lidé vnímají různě. Někdo mu ve velkém věří a řídí se vším, co si přečte ve svém horoskopu. Někdo si jej přečte, věří mu, ale nijak zvlášť ho nedodržuje. A někdo mu nevěří vůbec, neřeší, co se v něm píše nebo nepíše. Přečte si jej pro obveselení. Kam se řadíte vy?

Jak je to s horoskopy?

Horoskopy, ať už jakékoliv jsou stále velmi populární a ač na ně nevěříte a speciálně je nikde nevyhledáváte, občas, když je vidíte v časopisech nebo se vám zobrazí při kontrole e-mailové schránky, si je přečtete. Když se řekne horoskop, pak se v něm vzhlíží především ženy, které jej čtou častěji než muži. Ovšem najdou se i muži, kteří jim věří. Můžete si nechat sestavit osobní horoskop, přečíst si charakteristiku na internetu, popřípadě si rovnou srovnat charakteristiku vás a vašeho partnera. Jak je na tom váš partnerský horoskop?

Charakteristika – žena Blíženec

Žena ve znamení Blížence? Nebude s ní nikdy nuda, protože v sobě ukrývá minimálně dvě tváře! Občas jí nebudete stačit, protože vám jeden den pochlebuje a skládá komplimenty a ten druhý zase zkritizuje s ironií sobě vlastní vše, co na vás najde. Může být romantická, s intenzivní vášní. V mladém věku jsou pro ni vztahy a milostná dobrodružství pouze hrou, nehledí na následky, které může způsobit. Dovede být vrtkavá, nevypočitatelná, občas přesně zamíří a svou sarkastickou poznámkou umí hodně ublížit. Mysl jí jede na plné obrátky, často si spoustu věcí nechává jen pro sebe. Někdy je vztahovačná, ale inteligentní. Nepotřebuje hněv, hádky a osočování, lépe pořídíte, když se uchýlíte k soucitu. I když miluje, mohou jí přitahovat jiní muži, dokáže poměrně rychle zapomenout na to, že někoho má. Potřebuje se naučit kontrole, trpělivosti a stabilitě. Většina žen ve znamení Blížence se dříve či později usadí a najdou muže, se kterým budou šťastné.

Charakteristika – muž Váhy

Váhy, obecně jsou to lidé, kteří rádi a často rozdávají rady, někdy jsou nevyžádané. Od tohoto muže dostanete spoustu „velmi dobrých“ rad, odpověď na každou otázku. Některé své odpovědi či stanovy může změnit, rád lidi poučuje, říká jim, co dělají špatně. Muž v tomto znamení bývá velmi často svéhlavý, má ve zvyku vše racionalizovat, což vás může dohánět k šílenství nebo vás to může nutit se s ním hádat. Tato znamení však mají svůj šarm, se kterým umí poměrně dobře pracovat. Dostat se z jejich propracované pasti nebývá zcela snadné. Umí velmi dobře argumentovat, v tom je jejich síla. Jde o kreativní znamení, které velmi často váhá nad tím, co se okolo děje. Váhy a láska jsou v symbióze, někdo dokonce tvrdí, že Váhy lásku snad vynalezly.

Hodí se k sobě?

Blíženci a Váhy? Dokonale se k sobě hodí, pokud jsou oba stejně naladěni. Jsou si hodně podobní, intelektuálně jsou založení, hodně o věcech a vůbec o světě přemýšlejí. Mají podobný smysl pro humor, takže si užijí i velkou porci zábavy. Bývají velmi dobří přátelé a na tomto mohou postavit poměrně slušný a pevný vztah a dlouhotrvající lásku, která bude mít pevné základy a jen tak něco jí nerozhodí. Mají občas „toulavé boty“ takže rozhodnou-li se pro volný vztah, nastaví si pravidla, budou schopni si dostatek věcí tolerovat. Mají společné zájmy, koníčky což je bude vzájemně spojovat. Blíženci mohou být ve vztahu průbojnějšími typy, ale Váhy jsou zase naproti tomu empatické, takže se vše vyrovná.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno