Partnerský horoskop: Která znamení se k sobě hodí a která naopak ne?

Partnerské vztahy může ovlivňovat mnoho věcí, například i to, v jakém jste se narodili vy i partner znamení. Proto zde máme partnerský horoskop.

Problémy s partnerem? Nemůžete za to vy, ale vesmír a horoskop! I to může, do jisté míry, ovlivňovat váš vztah a vše, co s ním souvisí. Možná jen vedle sebe aktuálně nemáte lásku svého života. Jak to poznat? Třeba podle znamení!

Kompatibilita zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu vás do jisté míry ovlivňují, vaší povahu, váš charakter i některé rysy chování. Rozumíte si s těmi, kteří jsou na tom stejně jako vy, tedy se znameními, které jsou s vámi kompatibilní. Některá znamení se k sobě hodí a jiná naopak ne. Co když se znamení vaše a vašeho partnera k sobě nehodí? Určitě nepanikařit a rychle se nerozcházet! Na světě je spousta párů, které sice podle znamení k sobě nepasují, ale žijí spolu několik let, klape jim to, tak proč ne?

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran je dominantní osobnost a tito lidé mají tendenci jít do všeho po hlavě. K tomuto znamení se tedy úplně nehodí býk, rak, panna nebo kozoroh. Takový štír, ryby nebo rak mohou berana jako partnera považovat za vytrvalého až bezohledného nebo hrubého. Které znamení je tedy pro berana ideální? Lev. Ten si užívá život, je rád středem pozornosti, což pragmatickému beranovi lichotí.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býk miluje smyslnost a má rád dárky, což je ideálním pro ryby, které jsou nejromantičtějším znamením zvěrokruhu. Ryby milují představy a naplní jistě každou touhu býka. Jaká znamení se k býkovi naopak nehodí? Beran, blíženci, lev, střelec nebo vodnář.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci se rádi baví, vždy rádi hledají dobrodružství a nové výzvy. Střelec je pro blížence ideálem, protože ocení jejich ducha a společnost. Budou se spolu snít, cestovat, zkoušet nové věci a dobrodružství. Naopak rak, býk nebo panna si navzájem moc nerozumí.

Rak (22. června – 22. července)

Od začátku bere vztah zodpovědně a také se snaží svého partnera maximálně podporovat v tom, co dělá. Proto je ideálním společníkem pro kozoroha. Naopak beran může být pro raka hrubý až někdy bezohledný.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je rád středem pozornosti, je rád, když se na něj lidé dívají, obdivují jej. A takový klidný beran mu tu pozornost dopřeje. Naopak smyslný býk se ke lvovi úplně nehodí, stejně jako pragmatický kozoroh a někdy až příliš nudná panna.

Panna (23. srpna – 22. září)

Štír! Ano, štír je pro pannu ideální. Jde o ohnivé a vášnivé znamení, což trošku vyrovnává rezervovanou a klidnou povahu panny. Blíženci, lvi nebo střelci mohou vidět pannu jako velmi opatrnou a dokonce někdy až nudnou.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy, obvykle se o nich říká, že se snaží být ke všem spravedliví, upřímní a vždy se snaží dělat správnou věc. Jsou v lásce velmi věrní, což nemusí být kompatibilní s kozorohem. Jsou velmi intelektuální, takže si mohou dobře rozumět s vodnářem.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír je vodní a vášnivé znamení, které má rádo akci a může tak rozhoupat k akci pannu, která je někdy až příliš nudná a klidná. Naproti tomu beran nebývá úplně ideální pro štíra.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ke střelci nejvíc sedí blíženci, ocení společnost, nadšení pro dobrodružství. Střelci by se naopak měl vyvarovat být nebo kozoroh.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Lidé v tomto znamení mohou být vážní a pragmatičtí. Rak je v tomto ohledu tím nejlepším společníkem a partnerem, bere vztahy opravdu vážně a snaží se partnera podpořit a pochopit. Kozoroh by se měl držet dál od býka, blížence, střelce nebo lva.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář je vzdušné znamení, které se snese s váhou. Ta se snaží být otevřená všem možnostem a věcem, díky čemuž se snese s vodnářem. Takový býk má rád dobrodružství a s klidnějším vodnářem by si moc nerozuměl.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby mají smysl pro romantiku, jde vůbec o jedno z nejromantičtějších znamení. Pro ryby může být nebezpečný beran, který na ně může působit bezohledně a až příliš tvrdě. Býk je vášnivé znamení a pro romantické ryby je ideálem.

Harmonie a souznění

Ať si říkají horoskopy a zvěrokruh co chce, jestliže je vám s partnerem dobře, doplňujete se a klape vám to ve všech ohledech, pak nehleďte na to, jaké je partner znamení a zda se k sobě zrovna tato znamení hodí nebo ne. Nejdůležitější je, že se máte rádi!

35 Komentáře

  1. […] Partnersky horoskop může být určitým vodítkem pro to, jak asi bude fungovat váš vztah. Je nutno si, ale uvědomit, že záleží také hodně na vás, na ochotě kompromisu a celkovému postoji ke vztahu. Není nikde řečeno, že partnerský horoskop podle data narození musí být stoprocentně pravdivý. On i vztah, který podle partnerského horoskopu moc nevychází, může být spokojený po spoustu dlouhých let. […]

  2. […] Filozofická otázka, na kterou si bude muset odpovědět asi každý sám. Věřit nebo nevěřit? Do jisté míry mohou horoskopy odhalovat charakter jednotlivých znamení a to, jaké mají pozitivní a negativní stránky. Horoskopy sleduje drtivá většina lidí, dokonce i ti, kteří jim až tak nevěří nebo se jimi neřídí. Sledovat můžete nejrůznější horoskopy, co vás čeká v budoucnosti, jak si povedete v kariéře nebo partnerský horoskop. […]

  3. […] Partnerský horoskop zkoumá spousta lidí. Povětšinou jsou to ženy, které se o to, zda se k sobě opravdu hodíte, hodně zajímají. Jaké má váš protějšek znamení obvykle, sondujete jako první. Chcete si projít jeho charakteristiku a podívat se, jaký vlastně je, co od něj čekat. Bude věrný jedinec? Nebo si jej budete muset držet hodně na uzdě? Popřípadě, jak to jde vám dohromady? Klapne to? Zapadnete do sebe jako dílky puzzle? Nebo to bude trochu Itálie s hádkami a létajícími talíři? […]

  4. […] Samotnou kategorií jsou také partnerské horoskopy. V nich se porovnávají charakteristiky jednotlivých znamení a také to, zda vůbec spolu mohou fungovat či nikoliv. Samozřejmě vše je paušalizováno, takže nemůžeme říci, že to dvěma lidem nemůže vyjít jen proto, že jejich znamení nejsou zrovna kompatibilní podle horoskopu. Určitě máte ve svém okolí páry, které k sobě podle horoskopů nejdou, ale mají spolu dlouholeté a spokojené manželství. Obecně horoskopům věří spíše ženy, než muži, také se o ně ve větší míře zajímají. I vy chcete vědět, zda máte dobré předpoklady žít s partnerem dlouho a spokojeně? Pak zkuste partnerský horoskop. […]

  5. […] Horoskopy, ať už jakékoliv jsou stále velmi populární a ač na ně nevěříte a speciálně je nikde nevyhledáváte, občas, když je vidíte v časopisech nebo se vám zobrazí při kontrole e-mailové schránky, si je přečtete. Když se řekne horoskop, pak se v něm vzhlíží především ženy, které jej čtou častěji než muži. Ovšem najdou se i muži, kteří jim věří. Můžete si nechat sestavit osobní horoskop, přečíst si charakteristiku na internetu, popřípadě si rovnou srovnat charakteristiku vás a vašeho partnera. Jak je na tom váš partnerský horoskop? […]

  6. […] Kromě toho čínského horoskopu se hovoří často také o keltském horoskopu. Dále lidé znají egyptský horoskop, indiánský horoskop, přírodní horoskop a podobně. Poslední zmíněné však příliš rozšířené nejsou. Zvěrokruh se určuje podle data narození a někteří lidé dokonce věří, že určuje povahové rysy, charakter a podobně. I když na to nevěříte, někdy vás může zarazit to, jak přesné charakteristiky jednotlivých znamení mohou být. A co teprve srovnávání dvou znamení v rámci partnerského horoskopu! […]

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno