Partnerský horoskop: žena Býk a muž Váha

Náhled do vaší budoucnosti? Co vás čeká a co vás nemine? Být připraven na to špatné a těšit se na to dobré a pozitivní? Upřímně, kdo by nechtěl znát, co se mu v životě stane. Problémy se zdravím je vždycky lepší znát dopředu, trable s láskou? Podvedl vás partner nebo vás v budoucnu podvede? Budete mít stále svou práci? Budete se vyvíjet v pracovním ohledu a duchu? Nebo si zajistíte stabilitu? To jsou všechno věci, nad kterými přemýšlí během života určitě každý z nás. A někdy může malý náhled do budoucna zajistit například horoskop.

Podívejte se, co vás čeká

Maličký náhled do budoucna vám poskytují horoskopy. Upozorní vás, na co si dát pozor, kde mohou vznikat třecí plochy nebo také to, jaký bude váš nadcházející týden. Najdete jej na internetu, v novinách, zkrátka kdekoliv. Rovněž partnerské horoskopy jsou hojně sledovány a využívány. Je vedle vás ten pravý? Nebo skončíte naopak s někým úplně jiným? Stoprocentní odpověď asi jen tak nedostanete, ale věřte, že porovnání dvou charakterů má něco do sebe.

Charakteristika – žena Býk

Žena ve znamení Býka ráda vaří, takže pokud o někom platí, že láska prochází žaludkem, pak je to právě u této ženy. Nejedná takto, aby „nalákala“ muže k sobě. Úplně nemá ráda, když jí někdo oponuje a ještě ke všemu na veřejnosti. Disponuje dostatkem sebekontroly, kterou využívá, když je to potřeba. Je možno o ní říci, že je to velká žena, ovšem může být i nižšího vzrůstu. Když před sebou vidí příležitost, které se nikdo nechopí, udělá to sama. Je si vědoma svých předností a ženských zbraní, ale není tak nízká, aby je využívala k dosažení svého cíle. Stojí nohama pevně na zemi, myslí pragmaticky. Nejde o ženu vrtkavou, za běžných okolností je přímočará. Má smysl pro hmatový vjem, takže jí nemusejí být příjemné všechny materiály, raději nosí měkké a příjemné oblečení.

Charakteristika – muž Váha

Ráda dostáváte rady? Pak hledejte muže ve znamení Vah. Ten jich má v kapse totiž opravdu přehršle. Bude mít vždycky pro všechny perfektní řešení, cokoliv budete řešit, bude před vámi problém nebo nebudete vědět, co dál dělat, on vám stoprocentně poradí. Sype rady z rukávu. Umí být velmi svéhlavý. Disponuje však jistým šarmem a charisma, takže jakmile se do něj zamotáte, asi vám nebude pomoci. Umí dobře argumentovat, přesvědčí vás o své pravdě. Pro něco se rozhodnout? Pro tohoto muže nadlidský úkol! Váhy lásku milují, možná jí dokonce vynalezly, takže je to pro ně jako vzduch, který musejí dýchat. Neradi zraňují něčí city.

Hodí se k sobě?

Obě znamení ovlivňuje planeta Venuše, což je pro ně jistě dobrá věc. Ihned si padnou do oka, jejich seznamování nebude na dlouhé lokte. Nebudou však spěchat na sbližování, vychutnají si začátek vztahu, který má být krásný a zamilovaný. Obě znamení touží po kráse, milostný vztah tak bude velmi romantický, nebudou chybět romantická gesta. Býk do vztahu přináší jistotu, praktičnost, stabilitu. Váha je zase tak trošku bohémská, ráda tvoří, jsou empatičtí a občas mají hlavu v oblacích. Společenské akce či setkávání s přáteli je jim vlastní, rádi jdou ven, bavit se. Váhy se rády odvážou a upustí páru, Býk často myslí na práci. Býk má tendence držet Váhu zkrátka, protože ta má občas hlavu vysoko v oblacích, zatímco Váha se snaží Býka trochu povzbudit.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno