Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Vodnář

horoskop partnerský blíženec vodnář

O horoskopech se může mluvit v dobrém ohledu, kdy v něj lidé věří, nebo v tom špatném ohledu, kdy se mu lidé posmívají. Lidé vnímají horoskopy různými způsoby, někdo jej může vnímat spíš negativně a tropit si z něj legraci a potažmo i z těch, kteří na ně věří. Někdo si je přečte jen tak pro zábavu, aby zjistil, co jej v nejbližší době čeká, ale nikterak se tím neřídí. A pak jsou zde ti, kteří se jím plně řídí, vnímají jejich sílu a berou je jako bernou minci pro svůj život.

Někdo věří, někdo ne

Zájem o horoskopy je neustále, možná okolo sebe nemáte dostatek těch, kteří v něj věří nebo naopak těch, kteří si z nich tropí legraci. Lidé obecně, pokud věří nebo čtou horoskopy, zajímají se o klasický zvěrokruh. Ten je také nejčastějším typem horoskopů. Existují však další, ve které mohou lidé věřit. Například přírodní horoskop, keltský, egyptský, indický, čínský a další a další. Hodně jsou oblíbené také partnerské horoskopy, ve kterých se srovnává soužití a vztah dvou znamení.

Charakteristika – žena Blíženec

Chcete-li ženu, od které nebudete nikdy vědět, co čekat, pak jste na správné adrese. Žena ve znamení Blížence bude tou pravou pro vás. Skrývá v sobě hned několik osobností, které mohou být velmi odlišné. V mládí mohou brát vztahy na lehkou váhu a nevázaně si užívat. Umí být vypočítavé a vrtkavé, když potřebují, tak se snaží získat to, co chtějí. Neváhají využívat ženské zbraně, pokud je mají. Umí pochválit, pobavit, ale vzápětí sekne svou sarkastickou poznámkou nebo komentářem, který zabolí. Zmatek, který se jí děje v hlavě obvykle nikomu neříká, nechává si jej pro sebe a třídí si své myšlenky. Její mysl je stále na cestách, ráda se zasní, ale umí i vtipně reagovat a konverzovat o inteligentních tématech.

Charakteristika – muž Vodnář

Muž ve znamení Vodnáře se nebude chovat jako typicky zamilovaný mladík, takže pokud čekáte romantické procházky, vodění za ručičku nebo zamilované dívání se druhému do očí, raději na to zapomeňte. Jde o velmi skvělého kamaráda či důvěrníka, takže pokud se s Vodnářem chcete přátelit, pak je to vskutku dobrá volba. Vodnář obvykle nemiluje, i když se snaží. Nejvíc umí mít někoho rád, ale na druhou stranu, Vodnář má rád všechny okolo sebe. Když o někom řekne, že ho nemá rád, pak je to opravdu velká věc, s tímto slovem velmi šetří. Dovede být jemný, často bývá tvárným člověkem, se kterým můžete zacházet tak, jak potřebujete. Cítí-li se vykořisťován, pak se promění v někoho zlého, který se umí mstít. Obdivuje ženy, které se drží svého a dosáhnou toho. Mohou získávat v zaměstnání nebo oboru prestiž a jméno, což je pro ně důležité.

Hodí se k sobě?

Žena ve znamení Blížence a muž ve znamení Vodnáře mohou mít velmi dobrý vztah, který bude spíše intelektuálního charakteru. Jejich láska se může zrodit během jednoho večera, kdy se spolu zapáleně dohadují nebo shodují v nějaké vášnivé debatě, nejsou jim cizí ani filozofická témata, rádi a často diskutují a pouští ven myšlenky. Mají stejné názory na svět, pohled na život. Jsou si nejen vzájemnými partnery a milenci, ale také skvělými kamarády, kteří si umějí hodiny a hodiny povídat o všem možném. Možná to je klíčem pro jejich zdravý a správný vztah. Nemají předsudky, jsou otevření mnoha věcem, i těm netradičním. Pokud budou tolerantní a nebudou svazovat jeden druhého, jejich vztah bude plný porozumění, lásky. Budou si vážit jeden druhého.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno