Partnerský horoskop: žena Býk a muž Panna

Která znamení k sobě pasují a která naopak moc ne? Často se nad tím lidé pozastavují. Pravda, převážně jsou to ženy. Ať už chcete nebo ne, horoskopy mají svůj smysl, když jsou dělány dobře a na míru. Každý člověk má nějaký charakter a více či méně jej ovlivňují právě horoskopy. V jakém znamení jsou narozeni, jaký má ascendent, jaké je datum jejich narození a hodina. To všechno hraje poměrně dost velkou roli. Také se vám stalo, že se občas v nějaké charakteristice znamení hodně poznáváte?

Hodí se vůbec k vám?

To si říkáte pravděpodobně vždy, když potkáte někoho, u koho vám srdíčko poskočí. Někoho, s kým si vyjdete na rande a cítíte k němu sympatie. Kladete si proto zcela přirozeně otázku – je to ten pravý? Budu s ním do konce života? Jak budou vypadat naše společné děti? Jsou to otázky, které se vám aktuálně honí hlavou? Jde si na ně vůbec odpovědět? Jistým vodítkem může být partnerský horoskop. Ten porovnává dvě znamení a jejich charakteristiky. Samozřejmě, každý je jiný a dokonce i dva dokonalé protiklady spolu mohou vydržet dlouhé roky.

Charakteristika – žena Býk

Sebekontrola je její silná stránka, kdyby jí chtěla uplatnit, zastaví jedoucí vlak. Občas se také její sebekontrola ztratí, čeká vás výbuch vzteku, který zaskočí i zkušené jedince. Ovšem nic se neobjevuje bez příčiny, takže její hněv je reakcí na něco, co se jí stalo nebo co jí někdo jiný udělal. Má klidný zevnějšek, ale umí být také smyslná. Ovšem nebere svou ženskost jako zbraň, tedy nevyužívá jí, aby dostala, co chce. Když se dostane člověk do jejího okruhu přátel, má vyhráno, je skvělou a podporující kamarádkou, při problémech nešetří slovy útěchy. O své nepřátele se nezajímá, nestojí ji za pozornost. Má ráda barvy, čím sytější, tím lepší. Má smysl pro harmonii, má ráda koření, takže jídla musí být chutná.

Charakteristika – muž Panna

Muž ve znamení Panny? Pak u něj nečekejte romantické snění, pohádky a vůbec výjevy lásky. Žena, která je sentimentálně založená, získá ze vztahu s mužem Pannou pěknou spršku. A docela to bolí. Jde o nejpragmatičtějšího a materiálního člověka. Nemá moc pochopení pro lásku a ještě pro lásku jako z románu. Vůbec! Nejde o muže, který by vám zpíval pod oknem serenády, kradl v sousedově zahradě růže nebo šplhal po balkónech. Pro ně znamená láska oddanost k rodině, přátelům a podobně. Nejsou však bez citu, stačí se k ledovému srdci jen dostat. Nejde o moc žárlivého muže, ale občas může vystrčit růžky.

Hodí se k sobě?

Býk a Panna jsou zemská znamení, která spolu tvoří dobrou kombinaci a nemělo by u nich docházet k větším třeskům a problémům. Jde o dvě znamení, která se vyžívají v praktičnosti, takže se budou skvěle doplňovat. Nemají rádi riskování, plýtvání penězi. Jejich namlouvání a vztah nebude rychlí, začátky bývají delší, ale ve chvíli, kdy to mezi nimi klapne, pak budou tvořit silný pár. Jsou materialističtí, mají zdravý rozum, který často používají, tvrdě pracují, aby se měli dobře. Jejich vztah se staví na pevných základech, jde o lásku na celý život, oběma jim přináší, štěstí, naplnění a stabilitu. Lpí na domácím zázemí, mají smysl pro kulturu, rádi si zajdou do divadla nebo do kina. Hádky? U této dvojice opravdu jen velmi zřídka!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno