Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Střelec

horoskop partnerský

Astrologická tabulka nebo také diagram, který zachycuje postavení nebeských těles pro daný okamžik a dané místo na Zemi. Z hlediska historie jsou právě babylonští kněží považováni za první, kteří dali základ horoskopům. Helénská astrologie zase přidala nový systém tvorby horoskopů, jde v podstatě o systém, který je znám dodneška. Horoskop je tedy opravdu velmi starou věcí, které lidé věří po staletí. Někdo jim věří víc, někdo zase méně, ale to už je asi přirozená součást života.

Kdo věří horoskopům?

V mnoha ohledech důvěřují horoskopům ženy než muži. Ovšem i někteří muži se zajímají o osobní horoskop. Obecně spíše důvěřují znamení zvěrokruhu než jiným alternativám horoskopu jako například čínskému, keltskému či jinému horoskopu. Přeci jen přečíst si jednotlivé horoskopy znamení zvěrokruhu, zjistit charakteristiku, povahové rysy a podobně je pro mnohé lidi zajímavé. Podobně můžete analyzovat nebo srovnat také partnerský horoskop. Každý má jiný charakter, jinak pohlíží na svět nebo na jednotlivé situace v životě. Jaký je partnerský horoskop Blížence a Střelce?

Charakteristika – žena Blíženec

Žena ve znamení Blížence nebude nikdy jen jedna. Ukrývá v sobě minimálně dvě osobnosti, možná dokonce i víc. Její mysl neustále cestuje, přináší nové a nové myšlenky, které si však žena ve znamení Blížence nechává většinou pro sebe, nikomu se s tímto nesvěřuje. V mladém věku má sklony brát milostná dobrodružství a vztahy jen jako hru, neohlíží se na možné následky nebo na to, že svým jednáním někomu ublíží, i když nevědomky. Mají dobrou představivost, takže dokážou vybájit spoustu věcí. Obecně tyto ženy potřebují spíše soucit než hněv, mají rády muže inteligentní. Zanechává za sebou občas zmatek, někdy může působit chaoticky. Je nevyzpytatelná, jeden den vás může pochválit a ten druhý zkritizovat od hlavy až k patě. Umí velmi působit na muže, sklopit oči tehdy, kdy je to potřeba, hrát nezávaznou a společenskou dívku.

Charakteristika – muž Střelec

Muži ve znamení Střelce mají přirozeně nevinnou nevázanost, která může být na jednu stranu velmi roztomilá, ale na druhou stranu se může zcela snadno vymknout z rukou, což může vyústit ve zbrklá rozhodnutí, která mají v tom nejhorším důsledku tragické následky. Je optimistický, ovšem je třeba si k němu proklestit cestu, protože jsou okolo něj lidé, kteří jej obklopují. Jeho nezdolný optimismus může být někdy až slepá víra, díky níž se dostane občas do maléru, ze kterého následně musí ven. Důvěra je jistě dobrá věc, ale všeho s mírou. Je nutno vědět, komu se dá věřit a komu naopak nedá. Disponuje přirozenou zvědavostí, často se snaží prozkoumávat všechno, co se okolo něj děje. Dovede ve vztahu vyslovit hrozné urážky, které mohou druhému ublížit, ale pokud jej skutečně milujete, pak mu to většinou projde.

Hodí se k sobě?

Ve zvěrokruhu stojí tato dvě znamení ve vzájemné opozici. Nemusí to nutně znamenat, že tento vztah nebude fungovat. Jen bude mít zvláštní sílu. Stereotyp, klid a pohoda? To asi nebude to pravé pro tento vztah. Bude se v něm neustále něco dít, bude dynamický, plný dobrodružství, pohybu a neustálých změn. Vzájemně si padnou do noty, oba totiž mají idealistické názory na život, takže v tomto spolu budou za jedno. Mohou otevřeně hovořit o pocitech s tím druhým, budou se vzájemně tolerovat. Blíženci se rádi ve všem vrtají a analyzují, Střelec zase bere všechno tak, jak to přijde, moc to neřeší, však ono to nějak dopadne. Nudit se tedy rozhodně nikdy nebudou, v životě budou mít společné aktivity, budou se věnovat společným zájmům, což je bude sbližovat. Obě znamení potřebují dostatek svobody, pokud si ji vzájemně poskytnou, bude to vztah naplněn láskou, štěstím, pohodou a porozuměním.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno