Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Štír

horoskop partnerský

Horoskopy někdo řeší do puntíku, věří jim a někdo naopak, čte je pro pobavení a vlastní obveselení. Kam vy patříte? Budeme-li hovořit o horoskopech, pravděpodobně si většina lidí vybaví klasický zvěrokruh a jednotlivá znamení jako Blíženec, Štír, Panna, Váhy a podobně. Horoskopů existuje však daleko víc a většinou to souvisí s náboženstvím, filozofií, kulturou nebo danou zemí. Jedním příkladem za všechny je třeba čínský horoskop. Podle různých čínských legend byla právě zvířecí říše silnější a moudřejší než ta lidská. Existují však další horoskopy.

Který bude ten váš?

Kromě toho čínského horoskopu se hovoří často také o keltském horoskopu. Dále lidé znají egyptský horoskop, indiánský horoskop, přírodní horoskop a podobně. Poslední zmíněné však příliš rozšířené nejsou. Zvěrokruh se určuje podle data narození a někteří lidé dokonce věří, že určuje povahové rysy, charakter a podobně. I když na to nevěříte, někdy vás může zarazit to, jak přesné charakteristiky jednotlivých znamení mohou být. A co teprve srovnávání dvou znamení v rámci partnerského horoskopu!

Charakteristika – žena Blíženec

S ženou ve znamení Blížence se nudit rozhodně nebudete! Pokud ji získáte, nezískáte jen jednu ženu, ale minimálně dvě, ne-li víc! Ukáže vám, co všechno se v ní skrývá, jaká ve skutečnosti umí být, jaké ženy v sobě ukrývá. Její mysl neustále pracuje a vznáší se někde na pomezí reality a snů, takže se její myšlenky nikdy nezastavují. V mládí bere milostná dobrodružství jako takové bezproblémové hry, které ji neublíží, možná si ani neuvědomuje, že může druhému tímto chováním ublížit. Někdy vás může pochválit a pět ódy na to, jak jste dobře oblečení, ale za krátký čas, s patřičně sarkastickým tónem, vás zkritizuje za vše, co děláte, co máte na sobě. Je nevyzpytatelná, ale ne úmyslně zlá. Není bezcitná, jen občas šetří slovy nebo gesty. Věci, které se jí honí v hlavě, si nechává většinou pro sebe a přemýšlí nad nimi sama.

Charakteristika – muž Štír

Muži ve znamení Štíra jsou vášniví, a pokud si něco usmyslí, pak si za tím jdou. A nemusí se jednat nutně jen o lásku! Velmi snadno se pro něco nadchnou – ať už nové přátelství, náboženství, koníček, práce, děti, oblečení, života a mnoho dalšího. Bývá obvykle klidný a hodně vyrovnaný člověk, ale je to jen vrchní maska. Ujistěte se, že Štír je přesně ten, za koho ho máte. Jinak vás čeká zklamání. Tento muž je neproniknutelný, pod povrchem se skrývá vařící kotel, jen to v něm bublá a užuž to vybuchne. Přijde vám? Ne, Štíři drží vše pevně pod pokličkou, jen málokdy se nechají unést. Umí vést vášnivé diskuse, občas udeří, když se tak stane, bodnutí je velmi silné. Neumí prohrávat, takže výhra je pro něj životní poslání. Bývají soběstační, poctiví, odhodlaní, jistí ve všem, co dělají.

Hodí se k sobě?

Blíženec a Štír v jednom vztahu? Nečekejte poklidný život a vztah! Vztah bude bouřlivý, přinese vám nejednu výzvu, se kterou se budete společně muset vypořádat. Prvotní zamilování bude elektrizující, jiskry budou jen létat a o přitažlivost nebude nouze. První chvíle se budou vzájemně poznávat, takže na začátku může vše vypadat idylicky. Později vyplouvají na povrch komplikace. Není to vina ani jednoho znamení, jde jen o to, že jsou obě znamení rozdílná, takže se v určitém směru a věcech chovají jinak, než druzí. Mohou se objevit první problémy. Štír je založený emočně, zatímco Blíženci jsou spíše rozumově založení. Blíženci neumí pochopit, proč je Štír tichý a málomluvný, Štíra zase irituje upovídanost a změna nálad u Blížence. Jejich energie je silná, takže mohou překonat některé překážky. Bude k tomu potřeba velká dávka trpělivosti, nenechat se vytočit maličkostmi a pevná půda pod nohama, která pomůže ustát občasné bouřky.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno