Partnerský horoskop: Žena Býk a muž Rak

Horoskopy zde byly odedávna. Babylonští kněží byli považováni za jedny z prvních, kteří položili základy horoskopu. V Helénské astrologii se zase prosadil nový systém pro vytváření horoskopů. Systém se postupem let a století ustaloval do dnešní podoby. Dnes si jej přečteme takřka všude – v novinách, časopisech, na internetu, v rádiu a podobně. Jsou zkrátka všude a ruku na srdce, každý z nás si občas horoskop přečte, i když mu úplně nevěří.

Co o vás říká horoskop?

Když se na horoskopy zaměříte, každý pro vás má jiné informace. Jeden z nich vám může předestřít charakteristiku jednotlivých znamení. I když to nejde převést na každého jedince, určité znaky a rysy vidět můžete. Někdy se horoskopy zaměřují na to, co se vám stane v blízké budoucnosti. Co bude v pracovní oblasti? Budete mít štěstí? Jak na tom bude vaše zdraví? A co láska? Budete mít štěstí? Jak bude vypadat partnerský horoskop? Hodíte se vůbec s partnerem, podle vašich znamení, k sobě?

Charakteristika – žena Býk

Hovoříme-li o ženě ve znamení Býka, pak hovoříme o její skvělé sebekontrole. Ovládne se proto za každé situace. Občas sice může vybuchnout a to se pak mají na pozoru všichni okolo ní, ale pokud jí někdo nezavdá důvod k výbuchu hněvu, je krotká. Pokud někoho nemá ráda, tak se mu jednoduše vyhýbá, nesnaží se mu vědomě uškodit nebo jej jakkoliv znemožnit, to není její styl. Pokud se dostanete do jejího okruhu přátel, umí skvěle podpořit při úspěchu a utěšit při prohře. Je založená pro fyzično, miluje živé květiny, umělé pro ni nejsou.

Charakteristika – muž Rak

Od tohoto muže se nemůže očekávat, že si otevře srdce a odhalí svou duši na první schůzce. Není to úplně hovorné stvoření, nesvěřují se neznámým lidem, nikdy. O některých věcech dokonce nevědí ani jeho nejlepší přátelé. Chcete muže ve znamení Raka poznat? Pak si připravte dostatečné množství času a hlavně trpělivosti. Rak může mít občas svou nepříjemnou a protivnou náladu, v té době nebude okouzlující společník. Má dvě polohy, může být citlivý a věrný, ale také sukničkář. Disponuje důvtipem, je obezřetný, galantní, uhlazený, je romantický snílek, ale ukáže vám také svou rozumnou a přátelskou stránku. Jeho nepřátelé ho mohou označit za suchara, ale spíš ho jen neznají. Je rád finančně zabezpečen, platí nájem včas, velmi rád spoří, nerad zbytečně utrácí, ale pozor, není lakomý.

Hodí se k sobě?

Žena Býk a muž Rak? Potkali jste se a zamilovali? Pak si gratulujte, protože jste potkali toho nejlepšího partnera, kterého jste jen mohli! Obě znamení se k sobě totiž perfektně hodí, jsou spolu v harmonii, dokonce by se dalo říci, že do sebe zapadají jako puzzle. Zažijete spolu láskyplný vztah, který bude mít aspekty trvalého a harmonického vztahu. Jste pro sebe velmi kompatibilní. V lásce nechybí vášeň, ale také spolehlivost, touha po porozumění. Býk je stálým jedincem, Rak zase do vztahu přinese cit. Šťastný rodinný život? To není jen fráze, ale skutečnosti. Budují si společný domov, společné bydlení. Investují do něj čas, peníze i svůj cit pro společné hnízdo. Rádi se setkávají s rodinou, s přáteli. Myslí do budoucna, plánují spolu děti, na jejichž výchově se spolu shodnou.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno