Partnerský horoskop: Žena Býk a muž Blíženec

Horoskopy sledují nebo čtou víceméně všichni, někteří jim věří zcela, jiní do určité míry a další si je přečtou jen tak. Když se řekne horoskop, každý si pod tím představí něco úplně jiného. Jde vlastně o astrologickou tabulku, která přináší postavení nebeských těles pro danou chvíli a pro konkrétní místo na zemi. Při sestavování jednotlivých horoskopů pracujete s postavením planet na obloze, v jednom místě a čase.

Charakteristika, které věříte

Když se odpoutáme od těchto odborných řečí, horoskop může nahlížet do jisté míry do budoucnosti, ale například také do minulosti. Může dokonce řešit jistou charakteristiku jednotlivých znamení. Určitě znáte typické povídačky – Váhy jsou nerozhodné, Panny jsou puntičkářské a Lvi jsou zase marniví a zahledění do sebe. Horoskop může být vytvořen takřka na vše, dokonce i na partnerský vztah. Řešíte také partnerský horoskop? Jak se k sobě hodí Býk a Blíženec?

Charakteristika – žena Býk

Ženy narozené ve znamení Býka jsou velké ženy. Možná ne vzrůstem, ale svým myšlením a touhou dostat se co možná nejvýš, určitě. Snaží se zvládat všechno, co se u nich objeví. Život se s ní občas nemazlí, ale ona zvládá všechno s grácií. Občas je toho na ni jednoduše moc, takže vybuchnou a její hněv je opravdu velký. Schovávají se před ním dokonce i silní muži. Tyto ženy jsou však klidné, když jí nedáte důvod, jen tak nevybuchne a nebude pouštět hrůzu. Je otevřená, poctivá, má dostatek důvěry, když vidí nevyužitou příležitost, chopí se ji. Hledá opravdového muže, který ji bude oporou. Má dostatek sebekontroly, vlastní silnou vůli.

Charakteristika – muž Blíženec

Muž ve znamení Blížence mívá neklidnou a nepředvídatelnou povahu, takže pokud po něm chcete jasná pravidla, pak se asi nedomluvíte. Duální povaha Blíženců se skládá často ze dvou zcela odlišných a jiných osobností, takže se rozhodně nikdy nebudete nudit. Nesklouznete ani do nudného stereotypu. Muž ve znamení Blížence má rád lidi, hýří poznámkami, vtipy, komplimenty. Společnost si jej zamiluje, udržuje zábavu. Během pár minut může zavolat a zrušit schůzku, bývá netrpělivý, náladový, podrážděný, kritický nebo urážlivý. S Blížencem zkrátka nikdy přesně nevíte, na čem vlastně jste. Chce to pořádnou dávku trpělivosti.

Hodí se k sobě?

Není to úplně typické spojení dvou lidí, ale zase to není nic, co by se nedalo zvládnout. Obě znamení mají svůj temperament, takže je nutno si zvyknout na to, že ne vždycky a všechno půjde úplně hladce. Když si na drobné rozdíly zvyknete, pak spolu budete šťastni a spokojeni. V tomto vztahu rozhodně nebude nouze o lásku, jiskření a vášeň. Obě znamení si budou vzájemně také přáteli, umí si skvěle popovídat. Většinou se slova chopí Blíženci, ale Býk je dobrý posluchač. Společné mají estetické cítění. Blíženci mají hodně proměnlivou povahu a právě to může Býka trochu iritovat a vyvádět z míry. Blížencům může Býk připadat trošku nudný. Jde o společenská znamení, takže spolu rádi budou trávit čas a chodit do společnosti. Oba si budou vybírat jen tu lepší společnost, protože mají svou úroveň!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno