Partnerský horoskop: Žena Býk a muž Lev

Listujete časopisem, a když narazíte na horoskop, přečtete si jej? Někteří jen, z legrace, pro lepší den, jiní mu věří. Obecně horoskopům lidé věří a nevěří. Také jste potkali jedince, kteří se vás po pár větách ptali, v jakém znamení jste se narodili? A hned na nich bylo poznat, že mají nastudovanou charakteristiku. Horoskopy jsou pro každého a je jedno, zda mu úplně věříte, nebo je to pro vás jen taková lehká inspirace, ale rozhodujete se podle sebe.

Partneři a jejich společný horoskop

Když se zamilujete, máte na očích růžové brýle. Partnerovy chyby obyčejně nevidíte. Jste bez sebe chvíli a už vám partner chybí? Nemůžete bez něj být? A myslíte možná na budoucnost? Na společný život, děti, rodinu, svatbu a všechno okolo? Zjistíte si, jaké je partner znamení a rychle hledáte na internetu, zda se zrovna vaše dvě znamení k sobě hodí a mohou spolu bez větších problémů žít. Některá znamení se k sobě příliš nehodí, mají spoustu konfliktů a třecích ploch, jiná k sobě zapadnou. Samozřejmě nic nejde paušalizovat, každý vztah je jedinečný a jiný. Partnerský horoskop a vy? Jak se k němu stavíte? A hodíte se k sobě s partnerem?

Charakteristika – žena Býk

Jde o poměrně klidnou ženu, která zvládne vše, co před ní život postaví. Když jí někdo zavdá podnět a rozčílí ji, pak umí vylétnout jako čertík z krabičky a způsobit pořádný uragán, ale vesměs je to klidná a mírná žena. Bez akce není reakce. Umí hrát poctivě, i když si je vědoma svých ženských předností, nevyužívá je k tomu, aby získala to, co přesně potřebuje a chce. Hledá ve světě opravdového muže, je na sebe hrdá, ale není koketa. Není to zrovna úplná intelektuálka, která by se vzhlížela v četbě filozofické literatury a pak nadšeně hovořila o podstatě světa. Složitá ideologie? To není nic pro ni! Stojí nohama na zemi, nemá křídla, která jí vynesou do říše snů.

Charakteristika – muž Lev

Kde najdete tohoto muže? Nejčastěji se bude vyhřívat ve slunci obdivných řečí, lichotek a pochlebování. Rád pronáší květnaté projevy před publikem, které k němu zbožně vzhlíží. Jeho přátelé jej mají obdivovat, o rodinných příslušnících to platí taktéž. Pro svůj život potřebuje diváky. Velmi často podléhá vášnivé a romantické lásce, je oslnivým mužem, který prostě ten obdiv potřebuje. Když se mu něco nelíbí, umí to dát patřičně najevo, často bývá arogantní, marniví. Jako nápadník je galantní, něžný, dvoří se. Má sklony k dramatu, dramatickým efektům, aby ho okolí litovalo.

Hodí se k sobě?

Setkání těchto vášnivých znamení může způsobit malý požár. Každé znamení je trošku jiné, proto se jejich energie dobře doplňuje a jejich spojení může být jedno z těch stabilních. Nenechávají se jen tak snadno dobývat. Je mezi nimi magická posedlost, skvěle si rozumí také v posteli, rádi experimentují. Starají se jeden o druhého, jsou k druhému pozorní a jejich láska tak nevyprchá ani s přibývajícími roky. Občas se přežene bouřka, protože některé praktické záležitosti představují jinak a musí druhého přesvědčit o své pravdě. Lev chce hrát v životě hlavní roku, jenže dominance je vlastní také Býkovi, což v některých případech může znamenat přetahování se o hlavní roli a o moc ve vztahu. Obě znamení jsou mimořádně silné osobnosti. Když bude Býk shovívavý a zapomene na své žárlivé sklony a nechá Lva předvádět se, nenajdete ideálnější vztah!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno