Partnerský horoskop: Žena Býk a muž Beran

partnersý horoskop žena býk muž beran

Lidé si horoskopy čtou dnes a denně. I když máte pocit, že vy a vaše okolí na něj ne příliš věříte, je spousta lidí, kteří jej denně čtou. Možná se jimi úplně neřídí, možná je jen přečtou a během pár chvil zapomenou, co v něm bylo. Věříte na horoskopy? Čtete je? Asi je rozdíl mezi horoskopem, který vám sestaví nějaký odborník s datem narození, s časem narození a horoskopem, který je napsán celoplošně pro všechna znamení. A co takový partnerský horoskop anebo hodíme se k sobě miláčku? Jdou vaše znamení k sobě? Nebudou mezi vámi třecí plochy? To zjistíte díky partnerskému horoskopu.

Charakteristika – žena Býk

Ženy ve znamení Býka bývají připraveny takřka na vše, umí řešit spoustu krizových situací, které se u nich objeví. Když jsou k ní lidé nespravedliví nebo jí provokují tak, že to nevydrží, čeká je velký uragán a výbuch hněvu. Je otevřená a poctivá, nepoužije na vás tedy běžné ženské zbraně jako slzy, svádění a podobně. Může být odolná, pokud vidí nevyužitou příležitost, ráda se jí chopí sama, ale nebývá většinou příliš iniciativní. Hledá opravdového muže, je na sebe a své úspěchy hrdá. Má dostatek sebekontroly, ovládá se proto za každé situace. Bere věci takové, jaké jsou, takže si na nic nehraje, nic nepředstírá. Má ráda barvy, čím sytější, tím lepší, má ráda harmonické zvuky a vsází na vizuální efekty.

Charakteristika – muž Beran

Máte rádi vzruchy a nuda je váš největší nepřítel? S mužem Beranem vám nuda rozhodně nehrozí! Tento muž vás může oblažit vášnivým žárem a vy prožíváte podle všeho lásku jako z románu a podruhé k vám bude chladný jako kus ledu. Nikdy tedy nevíte, na čem přesně jste. Pokud se vám podaří jej urazit nebo o vás ztratí zájem, vřelost je ta tam. Má spoustu energie, srší nápady a kreativitou. Občas je s ním celkem těžké držet krok, protože na druhé muži ve znamení Berana neberou ohledy. Má mladistvou auru, což se může promítnout také do jeho rozhodování a chování. Bývá netrpělivý, příliš sebejistý i odvážný. Rád rozdává čas, sympatie, ale i majetek nebo finance neznámým lidem. Občas může být sobecký, náročný, netolerantní nebo nesnesitelný. Někteří muži ve znamení Berana mohou podléhat citům, bývají idealisti, nedělají nic polovičatě a žijí daným okamžikem. Někteří z těchto mužů mohou být tišší a klidnější.

Hodí se k sobě?

Ženu ve znamení Býka a muže ve znamení Berana pojí velmi silná vášeň a neodolatelná přitažlivost. Jejich vztah začíná povětšinou láskou na první pohled, zamilují se silně a vášnivě. Přitahují se jako magnety, neumí ze sebe spustit oči. Jako pár jsou silní a úspěšní. Jde o dvě průbojná znamení, takže toho, čeho chtějí dosáhnout, společnými silami dosáhnou. Budou zajištění po materiální i finanční stránce, jsou velmi zdatní. Umí uznat zásluhy druhého, podporují se vzájemně. Beran do vztahu vnese energii a živelnost, Býk zase prakticky uvažuje a drží někdy vztah pevně nohama na zemi. Občas jim nezaškodí trocha vzájemné tolerance. Společné podnikání je dobrou volbou. Beran někdy děsí Býka svou rychlostí a temperamentem. Občas vyvolá rozruch tím, že se vrhne do spousty věcí nečekaně. Býk občas může projevit své žárlivé sklony, ovšem Beran si je dobře vědom toho, co má doma.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno