Partnerský horoskop: Žena Beran a muž Vodnář

partnerský horoskop

Horoskop může být jistým vodítkem v tom, co se vám v nejbližší době může v životě stát. Mohou být obecné, tedy pro všechna znamení. Někdy čtete horoskopy v magazínech či na internetu jen tak, pro pobavení. Už se vám někdy stalo, že při čtení charakteristiky jednotlivých znamení jste zjišťovali podobné či naprosto stejné znaky? Charakteristika obvykle nelže a někdy to může být až zarážející. Poznáváte se v charakteristice? A co teprve partnerský horoskop. Ten bývá mnohdy až nepříjemně a děsivě přesný. Když přemýšlíte nad tím, zda se k sobě daná znamení hodí nebo ne, možná přemýšlíte nad tím, zda se k sobě hodí žena ve znamení Berana a muž ve znamení Vodnáře. Jak jsou na tom?

Charakteristika – žena Beran

Ženy ve znamení Berana jsou vždycky lehce skoupé na lásku. Ne snad, že by jí nějak opovrhovaly nebo se jí dokonce vyhýbaly, to určitě ne. Lásku vyhledává, je ráda ve vztahu, jen to asi pro ni není priorita. Život je pro ni kouzlem a poměrně často je jím příliš zaujatá a vším tím, co dělá, že vlastně může na muže po svém boku zapomínat. A muži tohle asi nebudou vítat příliš kladně. To může být jeden z důvodů, proč jí vztah skončí. Na druhé straně zase žena ve znamení Berana není z těch, které jsou odkázány čistě na mužskou pozornost, umí se skvěle obejít bez něj. Navrtat poličku, vyměnit žárovku, přestěhovat nábytek, to nejsou věci, se kterými si neporadí, za které musí muže neustále chválit. Milostný prožitek jí však cizí není, potřebuje někoho, po kom bude její srdce toužit. Muž si jí nezaslouží zbytečným pochlebováním a lichotkami, které nejsou založeny na pravdě.

Charakteristika – muž Vodnář

Muž ve znamení Vodnáře rovněž není oním prototypem zamilovaných mladíků, které ženám skládají komplimenty, nosí květiny, zpívají zamilované písně a skládají básně. Co se přátelství týče, nemůžete mít lepšího přítele, obětavého, spolehlivého i důvěrného. S láskou je to trochu jinak. Vodnář má rád všechny, je přítelem pro všechny, své pocity a city vůči ženě nechce moc odhalovat, i když sám se snaží zjišťovat, jak jsou na tom druzí se svými city. Někdy mu může dělat dobře, že vás trochu vodí za nos. Uhnat ho k oltáři je nadlidský výkon, ale když už se vám to podaří, můžete mít z půlky vyhráno. Má svůj osobitý pohled na lidi okolo nebo i na lásku. Mají vysoké ideály, neustále vše analyzuje, takže se často ptá, co jste danou větou nebo reakcí myslela. Věci, které mu nedají spát, prostě musí vyřešit a řešit.

Hodí se k sobě?

Dvě nezávislé povahy, tak by se dal charakterizovat vztah ženy Berana a muže Vodnáře. Jak už jsme výše zmínili, muž Vodnář je nepředvídatelný, je schopný ženu Berana překvapovat, takže žena v Beranu dostává nové a nové impulsy, což se jí samozřejmě líbí, nenudí se. Obě znamení jsou nezávislá, takže nebudou jen tak zbůhdarma čekat doma na to, až druhý přijde domů. Někdy si žena ve znamení Berana může připadat na druhé koleji, odstrčená a tím pádem se jí to nemusí úplně líbit. Budou spolu překonávat překážky, vztah jim bude klapat. Pro Berana mohou být jeho vlastní cíle důležitější, proto i Vodnář občas může prskat. Stačí, aby obě znamení maličko ustoupila ze svého světa, na společenské akce brát svou polovičku, plánovat s ohledem na to, že máte vedle sebe partnera nebo partnerku. Podaří-li se vám to skloubit, pak budete mít skvělý vztah, ve kterém nebude chybět přátelství. Občas však každému vytane na mysl, zda jste si tím druhým stoprocentně jistí.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno