Partnerský horoskop: Žena Býk muž Býk

Počáteční zamilovanost trvá pár měsíců, mnoho lidí ji přirovnává k euforii, skoro jako by člověk byl pod vlivem drog. Drog lásky. Buší vám srdce, červenáte se, potí se vám dlaně. Dopamin a noradrenalin se v těle objevují a vy prožíváte již zmíněnou euforii. Při pohledu na onoho „vyvoleného“ se vám rozbuší srdce a na tváři usadí úsměv od ucha k uchu. Cítíte naprosté a absolutní štěstí. A lidem, kteří zamilovaní nejsou, lezete pěkně na nervy, co si budeme povídat.

Zamilovanost časem vyprchává

Během pár měsíců opadne, projeví se ty špatné stránky a charakter protějšku, ale i vás samotných. Někdo věří partnerským horoskopům a už na první schůzce se nenápadně vyptává na datum narození, aby si daného partnera proklepli, případně hledali partnerský horoskop. Jak to s vámi bude? Jdou vaše znamení k sobě? Horoskopy jsou důležité pro spoustu lidí. Jak je to u ženy Býka a muže Býka?

Charakteristika – žena Býk

Žena ve znamení Býka toho v životě může dosáhnout opravdu hodně, může se dostat vysoko, aby mohla zvládnout takřka všechny krizové a stresové situace, které jí život hodí pod nohy. Nějaký problém a krize? Žena Býk ji povětšinou skvěle vyřeší. Občas to nemusí zvládnout a tím pádem vybuchne a vyventiluje svůj hněv, čímž se ji uleví. V takovou chvíli ji nechcete mít po ruce, jde z ní strach. Hněv neventiluje bez provokace nebo jiných impulsů. Je otevřená, poctivá, má morální i citové zásady. Není z těch, které něco získají nátlakem, násilím nebo ženskými zbraněmi. Má dostatek sebekontroly.

Charakteristika – muž Býk

Muži ve znamení Býka jsou klidní, mají praktickou duši, jsou rozumní, než dojde na akci, musí se k tomu pořádně rozhoupat, jsou opatrní. Podle těchto vlastností to může vypadat, že nebudou moc romantičtí, což je omyl. Muži ve znamení Býka asi nebudou hned hrr do vztahu, může jim chvíli trvat, než se naplno rozhodnou pro danou ženu. Nevrhne se do milostného dobrodružství po hlavě, zato si umí ženu získat. Je schopen romantických gest, bude vám posílat květiny každý den, aby si vás získal, může posílat básně, písně. Je ochránce žen, něžný milenec. Nezapomene na Vánoce, narozeniny, je mistr v překvapování, takže vaše schůzky mohou probíhat v odlehlém lese, při procházce, sledováním hvězd, piknikem v parku. Je to muž činu, jde rovnou na věc, může se u vás doma zjevit s plány na dům nebo s pronajatým bytem, který pro vás dva zařídil. Je zodpovědný, snaží se vám dodat pocit bezpečí a materiálního zajištění.

Hodí se k sobě?

Dvě stejná znamení. Co to vypovídá o vztahu? To je otázka, ovšem dvěma Býkům to ve vztahu bude pozoruhodně klapat! Získají klidný, ale zároveň vášnivý vztah, ve kterém nebude nikdy nouze o nové zážitky. Jsou stejně nastavení, chtějí to samé a konečně poznali jeden druhého, tedy člověka, který bude mít pochopení pro vysoké pracovní nasazení. Vyznávají stejné hodnoty, podporují se v kariéře, aniž by si vzájemně vyčítali, že jsou pořád v práci nebo upřednostňují kariéru. Mají rádi luxus, jsou zodpovědní ke svým financím, umí s nimi hospodařit. V rámci milostného vztahu jsou vášniví a nabití erotikou, takže jejich fyzická láska bude jen vzkvétat. Oba partneři jsou velmi kontaktní, takže pohlazení, políbení, objetí, to jsou všechno věci, kterými nešetří. V této oblasti jim to bude skvěle klapat. Rádi si užívají luxus, rádi si dávají dárky. Pravděpodobně jde o lásku na první pohled, jakmile se to stane, zajiskří to.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno