Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Beran

V novinách kromě zpráv, kultury a možná počasí sledujete také horoskopy. Ať chcete nebo ne, občas si jej přečte každý. Možná tomu nebudete stoprocentně věřit, možná se mu dokonce zasmějete, ale přečíst si jej přečtete. Drtivá většina lidí se dostává do kontaktu s horoskopy, čtou je, registrují na internetu. Věříte jim? Nebo si je přečtete jen tak? Ať už to je jakkoliv, horoskopy mohou poměrně přesně načrtnout charakteristiku jednotlivých znamení. A v mnoha ohledech mají pravdu.

Jak to jen dělají?

Také si pokládáte tuto otázku? Jak to jen dělají? Přečetli jste si charakteristiku na vaše znamení a je až moc přesná? Váhy se neumí pořádně rozhodnout, dlouho jim to trvá, Panny jsou zase puntičkářské. Samozřejmě nebude všechno stoprocentně sedět, každý člověk je originál a také má originální vlastnosti, ale v některých ohledech se v charakteristice jednotlivých znamení pozná každý. A co teprve partnerský horoskop. Kdy se tyto charakteristiky spojují, a zjišťuje se, zda spolu můžete žít v klidu a pohodě, nebo vás občas čeká nějaká ta bouřka a hádky.

Charakteristika – žena Blíženec

Blíženci jsou v podstatě dva (a více) lidí v jednom těle. Mění své nálady i osobnosti. Žena ve znamení Blížence umí vypadat bezmocně, stačí se jen otočit a je superženou, která vše zvládne sama a bez pomoci. Může být společenská, nezřízená, ozdobou každého večírku a druhý den střízlivá hospodyňka, která natřásá polštáře a míchá těsto na koláče, zatímco se jí peče v troubě maso k nedělnímu obědu. Touží být opravdu zamilovaná, ale často jí to uniká, protože bývá přelétavá. Sice je přesvědčená, že vás upřímně miluje, to jí ale nebrání v tom, že jí přitahují jiní muži. Její mysl se takřka vůbec nezastaví, bývá nevypočitatelná, vrtkavá, umí vás zkritizovat od hlavy až k patě. Je těžké pro ni otevřít se druhým, takže když má nějaký problém nebo chaos, nechává si jej často zcela pro sebe.

Charakteristika – muž Beran

Hledáte-li vzruch, akci, kreativitu a možná i trochu toho adrenalinu, pak jste na správné adrese. Přesně takový totiž muž ve znamení Berana je. Má v sobě vášnivý žár, který na vás dolehne a omráčí vás. Následně se projeví jako chladný jedinec – pokud jej urazíte nebo ztratíte jeho zájem. Je vřelý, impulsivní, srší nápady, má spoustu tvůrčí a kreativní energie. Udržet s ním krok může být pro ostatní znamení dosti únavné. Když Beran nasadí tempo, má ve zvyku neohlížet se a to ani na ty, kteří mu nestačí. Jedná velmi mladě, občas může působit nedospěle. Je netrpělivý, má své neochvějné sebevědomí, nechybí mu odvaha a to ve všech směrech. Je ochoten rozdávat čas, peníze, sympatie i majetek poměrně neznámým lidem. Ovšem umí být také netolerantní, bezohledný i sobecký, pokud se neplní jeho přání.

Hodí se k sobě?

Tato znamení se spolu poměrně brzy domluví, padnou si do oka. Umí se totiž vzájemně podporovat a také jsou si inspirací, což je pro vztah vždycky dobře. Ani jednomu znamení nechybí energie, takže Blíženec za Beranem určitě nebude zaostávat. Společně to umí jako pár v životě dotáhnout daleko. Blíženci jsou komunikativní a vstřícní, Beran se zase nebojí jít do boje. Intenzivní vztah, neustále se u těchto dvou bude něco dít. Nuda? Nejhorší nepřítel! Někdy to však mohou s aktivitami přehnat a jeden z nich se bude cítit vyčerpaný. Vyčerpání mohou cítit Blíženci, kteří jsou přeci jen o něco klidnější. Právě v období klidu si bude Beran myslet, že má vedle sebe trochu nudné patrony. Oba si budou skvěle rozumět, ale musí svůj temperament maličko krotit.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno