Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Býk

Které znamení je pro vás jako stvořené? Kterému se naopak vyhnout, protože se mezi vámi budou objevovat třecí plochy? Na tyto otázky vám pravděpodobně nikdo se stoprocentní jistotou neodpoví, protože i ty největší protiklady si mohou vyhovovat a žít spolu dlouhých dvacet i více let. Někdy však partnerské horoskopy zapůsobí a vy po rozchodu zjistíte, že to bylo přesně to, co vám na druhém vadilo, s čím jste se nedokázali smířit, v čem jste byli jiní.

Co je vlastně partnerský horoskop?

V rámci partnerského horoskopu se posuzují obě znamení. Detailně se zaměřuje na vztah a na to, jak jsou na tom obě znamení. Zda všechny pozitivní a negativní vlastnosti a rysy jsou kompatibilní s druhým znamením a naopak. Dozvíte se tak například, jaké povahové rysy má dané znamení a v čem se může shodovat s vámi či naopak v čem může být případný problém. Partnerský horoskop může pro někoho sloužit jako inspirace, jako jemné nahlédnutí do budoucna, pro jiné může jít o důkaz, zda být spolu či nikoliv.

Charakteristika – žena Blíženec

Žena ve znamení Blížence není jen jedna, ale minimálně dvě! Ne-li víc. Skrývá v sobě hned několik osobností, které postupně vyplouvají na povrch. Jeden den může smutně koukat, že jí nejde vyměnit žárovka v lampičce a bude bezradná, druhý den v pohodě přivrtá poličku a dá tak jasně najevo, že chlapa nepotřebuje. Umí být středem pozornosti, královnou večírku a bavičkou všech okolo, druhý den hojně odmítá nabídky, protože je přece doma, jako slušná hospodyňka, peče koláče a ani by jí nenapadlo jít někam ven na párty! Čas od času se v ní objeví kritická část, používá hojně sarkasmus. Občas má problém projevit city a upnout se na druhého člověka. Má v sobě pěkný zmatek a chaos, který však ven neventiluje.

Charakteristika – muž Býk

Muž ve znamení Býka je klidný, velmi praktický. Bývá rozumný typ, který se k nějaké akci nebo změně velmi pomalu odhodlává. Je zkrátka opatrný, to mu nemůžete mít za zlé. Může mu také chvíli trvat, než se pro nějakou ženu rozhodne, ale pokud si řekne, že tohle je ta pravá – umí si vás získat. Je rozumný, ale také romantický, nedělá mu problém vystřihnout romantické gesto, může napsat báseň, stát denně u dveří s růží. Je skvělý ochránce, nebývá snílek, ale myslí do budoucna, takže vám ukáže, že to s vámi myslí vážně třeba tím, že jen nemluví o společné budoucnosti, ale činí. Vybere dům, kde by chtěl bydlet, najde architekta nebo slouží zálohu. To je pravý Býk!

Hodí se k sobě?

Toto spojení je trošku neobvyklé, ale není nemožné. Obě znamení mají jiný temperament, takže asi bude chvíli trvat, než se společně sžijí nebo se naučí toleranci jeden ke druhému. Vášeň vztah nebude postrádat, mezi nimi to bude jiskřit už od první chvíle. Zároveň si poskytují vzájemnou podporu, nevadí jim povídat si celý večer. Býk umí velmi dobře naslouchat. Občas sice Býk přiznává, že Blíženci zbytečně moc přemýšlejí nad věcmi, ale není to pro něj problém akceptovat. Blíženci mohou dojet na svou proměnlivou povahu, Býka to může trochu iritovat. Býk zase může být pro Blížence trochu nudný a přízemní. Když si společně uspořádají život a tyto drobnosti akceptují, budou mít dlouhý a harmonický vztah.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno