Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Ryby

horoskop partnerský

Horoskopy, ať už jakéhokoliv druhu jsou poměrně časté. Většina lidí se s ním minimálně jednou už setkala či jej četla. Není se čemu divit, na horoskopy narazíte snad na každém místě, na internetu, v novinách, časopisech a podobně. Lidé jim mohou věřit nebo je číst pro pobavení. Asi největší váhu pro lidi má klasický zvěrokruh, který zná většina lidí či o něm minimálně slyšela. Existuje však velká spousta dalších horoskopů jako například čínský, indiánský, keltský, egyptský a mnoho dalších.

Horoskopy o vztazích?

Samotnou kategorií jsou také partnerské horoskopy. V nich se porovnávají charakteristiky jednotlivých znamení a také to, zda vůbec spolu mohou fungovat či nikoliv. Samozřejmě vše je paušalizováno, takže nemůžeme říci, že to dvěma lidem nemůže vyjít jen proto, že jejich znamení nejsou zrovna kompatibilní podle horoskopu. Určitě máte ve svém okolí páry, které k sobě podle horoskopů nejdou, ale mají spolu dlouholeté a spokojené manželství. Obecně horoskopům věří spíše ženy, než muži, také se o ně ve větší míře zajímají. I vy chcete vědět, zda máte dobré předpoklady žít s partnerem dlouho a spokojeně? Pak zkuste partnerský horoskop.

Charakteristika – žena Blíženec

Žena ve znamení Blížence má v sobě hned několik různých povah, takže se v ní občas nevyznáte. Může vás motat sladkými řečičkami a házet na vás svůdné pohledy, ale stačí jedno otočení a změní se v někoho, kdo může ublížit slovem, sarkastickou a jedovatou poznámkou, která může ublížit. V mladém věku může brát vztahy jako jedno velké dobrodružství, nevědomky může druhým lidem ublížit. Jsou vrtkavé, nevyzpytatelné, možná ani samy nevědí, co chtějí. Lépe s ní pořídíte, když jí věnujete soucit, rozhodně ne hněv, vztek a něco, co bude násilné. Její hlava neustále pracuje, rojí se nové a nové myšlenky, cestuje ve světě fantazií a představ. Pokud má v myšlenkách zmatek, většinou si jej nechává pro sebe a okolí tím nezatěžuje. Umí být společenská, vtipná, bavit se ve společnosti i vést inteligentní hovory, ale má to jeden háček – musí se jí do všeho chtít. I když je zamilovaná a svého partnera miluje, může mu stále unikat. Občas také „zapomene“, že někoho má, takže směle flirtuje s druhými.

Charakteristika – muž Ryby

Muži ve znamení Ryb dokážou všechno, co si jen přejete nebo také všechno to, co nechcete a nepřejete si. Mají rádi příležitosti, chce to pevné rozhodnutí a rázné činy, s nimiž nemají problémy. Občas mají problémy s načasováním, takže mohou promeškat tu správnou příležitost a tu správnou dobu. Ryby mohou být něžní snílci, ale ne všichni. Mají velmi dobrou a krásnou představivost, ale i na muže ve znamení Ryb čeká tvrdá realita v podobě každodenního vydělávání a práce. Typické Ryby jsou mírumilovné, mluví pomalu, souvisle, zabývají se problémy svých přátel, příbuzných a sousedů. Umí naslouchat s velkým porozuměním k okolí. Mnoho lidí na ně proto nakládají víc, než unesou, ale není to se špatným úmyslem.

Hodí se k sobě?

Tato znamení mají své sny a ideály a jdou si za nimi. To mají společné, to jednomu na druhém imponuje a přitahuje je to k sobě. Společně sní o věcech, které mohou udělat, které je mohou spojovat, za kterými si mohou jít. Jsou vnímaví, chápou jeden druhého a tím pádem se také respektují. Obě znamení uvažují odlišnými způsoby, proto se právě toto může stát kamenem úrazu. Budou-li však k tomuto problému přistupovat zodpovědně, s otevřenou myslí a tolerancí, pak to nebude problém. Ryby jsou intuitivnější, přemýšlí citově a hodně pocity řeší. Blíženci jsou spíše intelektuálně a rozumově založení, takže v tomto ohledu může být problém.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno