Partnerský horoskop: Žena beran a muž střelec

Horoskopy slouží k poznání našich vlastností, člověk se z něj dozví slabé i silné stránky, to jak působíte na okolí. Můžete se z něj dozvědět něco o vztazích, životních zkouškách, zdravotních i fyzických předpokladech a mnoho a mnoho dalšího. Když jdete k astrologovi, který se daným odvětvím zabývá, pak můžete přesně vědět, že takovýto horoskop vytvořil někdo, kdo tomu skutečně rozumí. Také vás občas může překvapit, že takovýto horoskop až přesně popíše vaši povahu a chování.

Horoskopy, které sedí

V klasických časopisech, které vycházejí den co den, popřípadě jsou blízko křížovek, moc pravdivé nebudou. Když si necháte sestavit osobní horoskop, bude zdaleka jiný. Víc se bude soustředit přímo na vás, a na vaši aktuální situaci v životě. Umí posoudit, jaké jsou silné stránky a jaké jsou naopak slabé. Ovšem nikdy takovéto horoskopy nebývají stoprocentní, to ví každý. Záleží na spoustě dalších věcí. Podobně je na tom také partnerský horoskop.

Ten se sestavuje podle silných a slabých stránek každého z partnerů. Může sloužit jako návod na to, jaký vztah s partnerem budete mít, jestli to bude vztah bez nejmenšího mráčku nebo budete mít tak trochu italskou domácnost. Partnerský horoskop podle data narození může fungovat. Zaručený tip, zda randit s tím či oním znamením zvěrokruhu však nedají.

Charakteristika – žena beran

Žena ve znamení berana je tvrdohlavá čili co si zamane, za tím si jde. Možná to je někdy na škodu vztahům, protože je pohlcená sebou a svým životem, že partnera a samotný vztah bere jako samozřejmost a někdy tak upozaďuje. Není to však o tom, že si vztahu neváží nebo jej nechce. Je však pravdou, že jako žena je soběstačná a umí si poradit také se spoustou mužských prací. Muž, který s ní bude žít, nemůže čekat pochvalu a ódy na to, jak je skvělý, když zatloukl hřebík nebo opravil kapající kohoutek.

Má bojovného ducha a nezdolný optimismus, takže když se něco pokazí, má schopnosti a víru změnit to v něco lepšího. Snadno podlehne lichotkám, ovšem nesmí být plytké a průhledné. Co je „její, je její“ a když se okolo jejího partnera motá nějaká žena, může mít snadno sklony k žárlivosti a partnerovi to dá jasně najevo. Touží po trvalé lásce, dává přednost společnosti mužů před ženami. Vyžaduje absolutní volnost, ultimáty a pravidly nic moc nezmůžete.

Charakteristika – muž střelec

Muži ve znamení střelce nejsou obvykle moc vhodní pro rodinný život nebo nějaké to romantické pusinkování a chození za ruku. Často jsou idealističtí, nadšení pro spoustu věcí, zvídaví. Jsou rádi nevázaní, což se jim může vymknout z ruky. Je optimista, takže ho jeho nepřátelé moc netankují a nic si z nich nedělá. Snadno se nadchne a může to často sklouznout až k naivní důvěře, která se muži střelci nemusí vyplatit. Někdy si nevidí do pusy, což způsobuje urážky, které neváhá pouštět na vaši adresu. Nevydržíte se na něj dlouho zlobit, umí vykouzlit nevinný kukuč a odzbrojit vás svým úsměvem. Této zbraně si je velmi dobře vědom. Někteří střelci mají ve zvyku svádět každou ženu, která se okolo nich jen projde, flirtují na potkání.

Hodí se k sobě?

Partnersky horoskop ženy berana a muže střelce? Bingo, tato dvě znamení se k sobě skvěle hodí! Jejich život nebude nikdy nuda, bude nabitý energií. Obě znamení si rády věci idealizují, jsou ambiciózní a činorodí, takže nebudou jen tak nudně sedět doma. Neustále se u nich bude něco dít. Spolu vytvoří spoustu plánů, které budou neustále obměňovat a přidávat nové a nové věci. Spontánnost, změna, přátelskost, optimistická povaha a hravost, to je přesně to, čím jsou obě znamení pověstná. Hned po pár schůzkách zjistíte, že jste konečně našli „toho pravého“, se kterým si rozumíte. Žádné vzájemné omezování, pocit svobody si ponecháte, žádná ultimáta. Konfliktům se nevyhnou, jsou ohnivá znamení, proto i možné konflikty budou řešit s temperamentem sobě vlastním. Když vše ustojíte a zbytečně nebudete přilévat olej do ohně, partnerský vztah bude fungovat.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno