Partnerský horoskop: Žena beran a muž kozoroh

Horoskopům stále věří velká spousta lidí, kteří sledují nejrůznější horoskopy v časopisech, na internetu a podobně. Podle nich víte, čemu se v nejbližší době vyhnout, jak se starat o své zdraví nebo co dělat, když vás vaše šéfová neustále úkoluje. Někdo jim stoprocentně věří, jinému jsou pro smích. Horoskopy se mohou lišit časopis od časopisu, v nich obvykle nebývají úplně stoprocentní.

Znamení, která se k sobě hodí

Když se zamilujete, získáváte o partnerovi spoustu informací. Zjišťujete, kde pracuje, co ho baví, kolik má let, jestli ho baví sporty nebo rád chodí do kina, kdy se narodil. S tím se pojí partnerský horoskop podle data narození. Ať už chcete nebo nechcete, začnete přemýšlet nad tím, jak moc se k sobě vaše znamení hodí nebo nehodí. Možná se také podíváte na internet, ať víte, jaké jsou partnerovi slabé a silné stránky. Partnersky horoskop si čte spousta žen, i když jim úplně nevěří. Snažíte se zjistit i vy, jak vám to bude do budoucna s vaším partnerem klapat? A zda on je, alespoň podle znamení, tím ideálním partnerem pro vás?

Charakteristika – žena beran

Bojovnice s vírou v lepší zítřky a vyhlídkami na setkání s tím pravým. I tak by se dala označit žena, která se narodila ve znamení berana. Co se kariéry týče je velmi cílevědomá a podobně postupuje i ve vztahu. Někdy je však pohlcena svou prací, přáteli a vůbec svým životem, že partnera nevědomky vytěsňuje. Jde o ženu soběstačnou, pro kterou nejsou problém ani typicky mužské práce. Ve vztahu nechce zcela dominantního muže, ale radost jí neudělá ani ten, který jí bude sedět jako pejsek oddaně u nohou. Touží po trvalé lásce, má však sklony k žárlivosti, pokud se o muže začne zajímat jiná žena. Ve vztahu, který považuje za opravdový a věčný neuplatňuje ženské úskoky, hloupé hry kdo z koho a podobně. Je to velmi silná osobnost.

Charakteristika – muž kozoroh

Jde o muže ostýchavého, příjemného, ctižádostivého, silného a odolného. Často si před lidmi staví neviditelnou zeď. Dává přednost samotě, avšak ve skrytu duše touží po tom být obdivován. Je praktický, někdy strohý, jindy zase ukáže svůj smysl pro humor. Právě kozorohové umí vtip velmi dobře podat, takže se smějí celé davy. Často potřebují slyšet, že jsou dobří, chytří, žádoucí a velmi zajímaví, prahnou zkrátka po lichotkách. Kozorohové se obecně zamilovávají později než jiní muži a žení se až tehdy, mají-li nějaké pracovní postavení a vybudovanou kariéru.

Hodí se k sobě?

Partnerský horoskop berana a kozoroha není úplně jednoduchý, protože jde o dvě velmi silné osobnosti. Beran je otevřený, průbojný a nekomplikovaný člověk, zatímco kozoroh je zase uzavřenější a opatrný. Obě znamení mají však své ambice, životní ideály a jdou si za nimi. Možná na chvíli se nestřetnou v tom, co skutečně chtějí, mohou až tvrdošíjně trvat na svém a vzniká tak kolize a možná hádka. Za svými velkými sny a ambicemi si jdou usilovně, ale ne přes mrtvoly. Pomalu, ale jistě kráčí vstříc všemu, co si nalinkovali. Navzájem se umí podpořit, kozoroh pomáhá beranovi mírnit jeho nevyčerpatelnou energii a beran zase dodává kozorohovi optimismus a dobrou náladu, která někdy kozorohovi chybí. Jejich život bude spokojený, občas nějaký drobný mráček, který ale nezakalí celkově spokojený vztah.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno