Svatební šaty a velká prsa? Poradíme vám, jak vybrat správný střih

Jak vybrat svatební šaty, když mám velká prsa

Svatba je snad pro každou ženu velká událost, snažíte se, aby vám to co nejvíc slušelo, je to přeci váš velký den! Vše naplánovat a zařídit je někdy velká fuška. Pro budoucí nevěsty je to velký stres. A to nejdůležitější, alespoň pro ně samotné, je teprve čeká. Výběr svatebních šatů. Pokud máte míry 90-60-90, pak vám bude slušet pravděpodobně všechno, co najdete v salónu. Nicméně realita je taková, že jsou různě tvarované, mají různé postavy a proto to, co sluší jedné, nemusí slušet druhé.

Větší prsa = přednost?

Větší prsa mnoho lidí, zejména mužů, bere jako přednost, ale ženy, které tento „dar“ mají, ne vždycky souhlasí. Často je bolí záda z toho „nákladu“, při sportu jsou problémem a i v dalších situacích mohou působit větší či menší problémy. Ne vždycky najdete padnoucí podprsenku a některé kousky oblečení nevypadají zrovna nejlépe. A co teprve výběr svatebních šatů? V tento den chcete vypadat co možná nejlépe. A větší ňadra mohou působit vyzývavě nebo vulgárně. Zároveň nechcete, aby vypadaly ještě větší, než jsou. To všechno můžete potlačit se správným výběrem svatebních šatů.

Čeho se vyvarovat?

Při výběru svatebních šatů by se ženy s většími ňadry měly vyhnout přílišnému zdobení a řasení v horní oblasti. To může hrudník zbytečně opticky zvětšit a přitáhnout tak pozornost na větší ňadra.

Šaty na úzká a tenká ramínka nejsou zrovna to pravé, drží velký náklad v podobě ňader a ramínka se mohou zařezávat do kůže, což nevypadá dobře a navíc to také pro vás nemusí být pohodlné.

Jaké šaty vybrat?

Nemusíte se vyhýbat šatům korzetového typu. Jen si dejte pozor na horní část, aby nebyla moc zdobená, a když se budou od pasu rozšiřovat, bude to jen dobře. Celkově se vaše postava vyrýsuje a získá pěkně tvarované křivky. Nevzdávejte ani hlubších dekolty. Ty působí moderně, a pokud sáhnete po jednoduchém střihu šatů, jejichž horní část nebude zdobená, pak je to sázka na jistotu. Jen si dejte pozor, ať prsa nepůsobí moc vulgárně, když bude dekolt příliš nízko.

K bujnému dekoltu skvěle působí bohatá či nařasená sukně. Pokud však tomuto stylu neholdujete, klidně sáhněte po jednodušších modelech. A co je základem pro dobře vypadající dekolt? Správná podprsenka. Do té se určitě vyplatí investovat a pořídit si takový model, který vás nikde nebude tlačit ani se nebude zařezávat.

4 Komentáře

  1. Ano, to je opravdu zcela zbytečný článek, když u toho nejsou fotky. Naprosto souhlasím s Tery Bela.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno