Ušetřete! Jak využít letní oblečení také v zimě?

Máte ve skříni mnoho oblečení, ale přemýšlíte nad tím, že si přeci jen pořídíte něco slušivého na sebe? Přeci jen, na dveře už klepe podzim a zima, takže bude potřeba nějaký ten podzimní a zimní outfit. Nemusíte! Máte-li ve svém šatníku letní kousky, můžete je velmi dobře kombinovat a ušetříte nejen peněženku, ale také vaši šatní skříň. A kromě jiného budete platit za ikonu! Hlavně se nebojte nejrůznějších kombinací, protože to je dnes v módě. Bavte se při kombinování jednotlivých kousků. Jen myslete na pár pravidel! Základem bude tričko s tříčtvrtečním či dlouhým rukávem, případně rolák.

Top na ramínka a tričko

Máte oblíbený top na ramínka, který na vás všichni obdivují? Bohužel jej můžete nosit jen omezenou dobu, protože brzy začne být chladno a upřednostníte rukáv. Můžete si však obléknout tričko s dlouhým rukávem, případně také rolák a na něj ještě onen letní svršek. To vše můžete doplnit krásným šátkem, šálou nebo třeba výraznějším náhrdelníkem, podle zdobení topu. Tričko s dlouhým rukávem či rolák vybírejte v jednotných barvách – nejčastěji bílá nebo černá. Bát se však nemusíte ani barev.

Kraťasy i v zimě

Šortky, ať už džínové, kožené nebo bavlněné nosíte v létě, protože je to ten nejpraktičtější kousek šatníku. Co však v zimě? Můžete pod ně obléknout silné a teplé punčocháče nebo legíny a směle do toho. K punčocháčům můžete přidat vysoké nadkolenky, ovšem vsaďte raději na neutrální barvy, které budou jednotné s punčochami. Černé punčochy a černé nadkolenky jsou dobrou volbou.

Letní šaty v zimě

Teplé úpletové šaty můžete nechat v klidu doma nebo rovnou v obchodě. Letní šatičky, které jsou z lehkého materiálu jednoduše, doplníte rolákem v neutrální barvě. Když vše zkombinujete s kozačkami a hrubými punčochami, získáte moderní a stylový outfit. Spojit můžete také skinny džíny nebo hrubší legíny s šaty romantického stylu.

Sukně a hrubé punčochy

Letní sukni nemusíte dát sbohem na konci srpna, naopak jej můžete dále kombinovat. K takovýmto sukním přidejte teplé punčochy, které zahřejí a vy můžete bez problémů vyrazit v oblíbeném kousku i v zimě.

Tričko, šaty či tílko a kardigan

V posledních letech je kardigan nepostradatelným pomocníkem každého šatníku. Může z letních kousků utvořit podzimní. K tílku, topu nebo letním šatům přidejte kardigan. Umí zahřát a navíc jednotlivé kousky krásně doplní.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno