Odstranění tetování může být jednodušší!

Jak odstranit tetování

Tetování je dnes velmi oblíbené zdobení těla, ale někdy se stane, že si dáte vytetovat něco, čeho později litujete. Takovou chybu následně odstraňujete, ale stojí vás to poměrně dost peněz, času, ale také bolesti. Tetování se odstraňuje pomocí laseru, ale je potřeba několika sezení, které bývají bolestivé a drahé. Proto se říká, že tetování by si měl člověk pořádně, ale opravdu pořádně rozmyslet, než si ho nechá udělat.

Odstranění bolí

Lidé čas od času udělají nějakou tu „botu“, nechají se ostříhat nakrátko, sáhnou po výrazné barvě na vlasy, nechají si propíchnout jazyk nebo si neuváženě udělají tetování. Tetování je celoživotní památkou, proto pozor na to, co si necháte vytetovat. Když se vám po pár letech zprotiví, jediným možným krokem je laser.

„Na střední škole mi došlo, že život se po maturitě změní. Nastoupím možná na vysokou, pár let ještě budu chodit do školy a pak co? Dospělost. Život plný zodpovědnosti a pravidel. Trochu mě to vyděsilo“ přiznává Grace. „Nechala jsem si udělat jednoduché a malé tetování. Takovou vzpomínku na rebelské roky. Milovala jsem ho, po celou dobu studia na vysoké škole, ale i pak“.

„Postupem času jsem si zvykla, nevadilo mi, ale že bych ho milovala tak, jako na vysoké, to už ne“ usmívá se při vzpomínce. „Zlom nastal, když jsem se vdala a porodila dva chlapce. Jsem tou správnou mámou, která žije na předměstí, s manželem, dětmi a psem. Při představě, že se mé děti nechávají takto bezhlavě tetovat, mě polévá pot. Proto jsem se rozhodla jej odstranit. Laser pro mě byl časově náročný, proto mě tolik zaujalo, když jsem slyšela o PFD patch, tedy náplasti na odstranění tetování“ dodává Grace.

Náplast na odstranění tetování

Jde o silikonovou náplast, která je naplněná perfluorodecalinem, což je přísada, zvlhčující pokožku. Náplast umožní dermatologovi odstranit s pomocí laseru tetování. Nemusíte čekat půl hodiny, než se pokožka uklidní a tak není třeba trávit tolik času u dermatologa. Klinické studie uvádějí, že odstranění laserem je s touto náplastí méně bolestivý a pokožka se rychleji uzdravuje. Všichni, kteří vyzkoušeli tuto náplast, popisují, že první návštěva a aplikace laseru byla méně bolestivá s náplastí, někteří dokonce popisují, že nic necítili. Až 65% tetování, na které se použila náplast, zmizelo rychleji, než jiné. Během jednotlivých sezení tetování postupně bledne.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno