Barevný podzim: Jaké barvy vlasů jsou trendy na podzim?

Létu už definitivně odzvonilo a letní šaty, kraťasy a tílka nahradily svetry, dlouhé rukávy, kalhoty a šály. Každé roční období má něco do sebe, podzim je krásně barevný, všude spousta listí, které tvoří krásně barevné koláže. Můžete si vychutnat svařené víno, teplý čaj, zapálit svíčku a jen tak lenošit. Chcete se barevně sladit s podzimem? Kromě trendů v oblečení sledujete také trendy v barvení vlasů? Jaké barvy jsou in pro letošní podzim?

Podzimní barvy na vlasy

V létě si můžete dovolit něco bláznivého. Jste blondýnka? Pak si klidně u moře můžete dovolit růžový šampon nebo smývatelnou barvu, která bude pryč během pár umytí. Oživíte své vlasy, nikdo vás nepřehlédne na pláži. S příchodem podzimu podobné výstřelky omezíte, ale máte pocit, že by to chtělo nějakou změnu? Jaké trendy v oblasti podzimních barev na vlasy vedou?

Kaštanově hnědá

Kaštany jsou typické pro podzim, tak proč ne kaštanovou barvu na vlasy? Ideální je pro všechny, kteří mají tmavě hnědé vlasy či černé. Teplé tóny na podzim vedou a sluší mnoha ženám. Využijte jemné přechody, díky čemuž bude barva vypadat velmi přirozeně.

Popelavě hnědá

U hnědé ještě chvíli zůstaneme, je to ostatně barva podzimu. Zvážit můžete také popelavě hnědou barvu na vlasy. Popelavě hnědá má ve slunci krásné bronzové odlesky, budete působit svěže. Ideální barva pro všechny, kteří váhají mezi blond a hnědou. Můžete opět zvolit lehké tónování, které vypadá co možná nejvíc přirozeně. Okolo obličeje nechte pár světlejších pramínků, které orámují obličej.

Medové odlesky

Při výběru barvy na vlasy chcete, aby měla opravdu minimální údržbu, můžete zvolit medové odlesky. Do své přirozené barvy vlasů nechte kadeřnici udělat pár medových pramínků. Teplá medová blond vypadá velmi přirozeně a hezky. Medovou barvu aplikujte od kořínků, po celé délce vlasů.

Karamelová barva

Teplá červená a měděná barva. To nutně není průlom pro podzim tohoto roku, ale vypadá velmi hezky a nyní je to velmi módní barva. Tato barva působí velmi jemně a teple zároveň, krásně vás oživí a zjemní rysy.

Příjemné ombré

Ombré je stále oblíbená technika, která neomrzí. Rovněž také letos na podzim se vrací do trendů. Vyzkoušejte příjemné a jemné přechody, kterými se ombré pyšní. Ideální bude doplnit vaši přirozenou barvu vlasů jemně světlejšími odstíny.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno