Které polohy zaručí ženám orgasmus?

Chcete si užít příjemný sex, který završí božský orgasmus? Ne vždy se dostaví, ovšem s pomocí těchto poloh je to hračka! Není nic horšího, než když se partner v posteli snaží, jak jen může, zkouší nejrůznější triky a polohy, ale vy si spíš připadáte na nějakém branném cvičení, než v posteli. Potřebujete zlepšit svůj sexuální život a najít si ty správné polohy, které pomohou dosáhnout rychleji a lépe orgasmu? Máme pro vás pár tipů!

Misionář maličko jinak

Misionářská poloha je takovou klasikou, kterou provozuje spousta párů. Pro někoho ne příliš oblíbená poloha, pro ty, co neradi experimentují taková „jistota“. Tu můžete maličko ozvláštnit. Lehněte si na záda na okraj postele tak, aby se k vám mohl partner přiblížit zepředu. Položte mu nohy na ramena, jemně nadzvedněte pánev (umístěte pod zadeček polštářek). Díky této poloze dochází k intenzivní vaginální stimulaci a masáži bodu G, což vede k orgasmu.

Zacilte na bod G

Jestliže u vás stimulace bodu G spolehlivě zajišťuje orgasmus, pak se snažíte při sexu využívat takových poloh, které tomu pomohou. Klekněte si na všechny čtyři a rukama se zapřete, nohy roztáhněte od sebe na šířku partnerových boků. Při rychlých přírazech bude partner masírovat klitoris varlaty, což znamená dvojité potěšení!

Trochu jiná poloha na koníčka

Pozměňte trošku polohu na koníčka. Partner si lehne na záda s nohami u sebe. Vy si na něj „nalehněte“, ale své nohy nechejte také co možná nejvíc u sebe. Rukama se opřete o partnerovy paže nebo postel a pohybujte se dopředu a dozadu. Díky tomu, že máte oba nohy u sebe, bude prožitek ještě intenzivnější.

Lžička

Žena si lehne na pravý bok, muž se vkleče rozkročí nad vaší pravou nohou. Žena levou nohu obtočí okolo jeho levého boku. Díky tomu muž může do ženy hlouběji proniknout a také se u této polohy velmi cení oční kontakt, který s partnerem navážete.

Trochu tantrického sexu

Nejde přímo o tantrický sex, ale tato poloha se tímto odvětvím inspiruje. Muž sedí (na zemi nebo posteli) se zkříženýma nohama. Žena si mu sedne na klín, čelem k němu. Své nohy i ruce ovine okolo jeho těla. Poloha docílí klidnějších, ale o to intenzivních pohybů, které stimulují klitoris i samotný bod G.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno