Jak správně flirtovat se ženou? Použijte úsměv nebo letmý dotek

Líbí se vám žena, ale nevíte, jak s ní navázat kontakt a blíže se seznámit? Jak začít flirtovat, aby to ženu zaujalo? Flirtování je pro někoho snadné a tak automatické. Stačí úsměv, pár vtipných slov a už je to „v suchu“. Jenže někdo si marně láme hlavu, jak oslovit dívku či ženu, která sedí sama na lavičce, stojí ve frontě na zmrzlinu nebo třeba sedává pravidelně v autobuse. Není to žádná legrace, může vás přeci odmítnout!

Flirtování je věda

Zejména pak pro ty, kteří jsou citliví a nesmělí. Těm může takové obyčejné ahoj či navázání kontaktu způsobovat spoustu problémů a stresu. Ono také stačí říct něco špatně a milá žena, která po vás házela očkem a úsměvy se může změnit v kus ledu a spěšně odejít. Potřebujete-li v této oblasti radu a pomoc, pak jste na správné adrese. Jak s dívkou flirtovat a nepokazit to?

Hlavně nepodvádět!

Flirtování je tak trošku hra, lidé se chtějí ukázat v co možná nejlepším světle. Někteří mají dokonce tendenci tak trochu „upravovat“ svůj život, svou práci, poznatky a podobně. Někteří muži se snaží působit nepolapitelný dojmem, jiný zase ohromuje ženu tím, jak o něj každá stojí. Ruku na srdce, žádná žena nechce muže, kterého bude obletovat spousta žen. Buďte sami sebou!

Lichotky zabírají

Pochvalu ženy milují a mají upřímnou radost, když jim někdo pochválí vlasy, účes, šaty a podobně. Chcete-li zaujmout její pozornost, pak přispěchejte s nějakým komplimentem, který ženě určitě vykouzlí úsměv na tváři. Pozor, nepřehánějte to a nepochlebujte jí. Ocenit můžete také parfém. Věta „moc ti to dnes sluší“ je taková univerzální, ale stále na ženy zabírá!

Oční kontakt je priorita

Proto jej udržujte! Jste-li stydliví, pak je to právě oční kontakt a první úsměv, který vám žena věnuje ono „nakopnutí“, které vám napovídá, že bude přístupná konverzaci. Udržujte jej i ve chvíli, kdy se spolu bavíte.

Smysl pro humor

Kdo by se rád nesmál? Vsaďte na vtip a smysl pro humor. Ženy milují muže, kteří je umí rozesmát, velmi rády se smějí. Nepotřebujete oslňovat vtipy a tahat z rukávu zábavné historky, buďte hlavně přirození! Užívejte si života, buďte pozitivní, přidejte úsměv a podobně. Pozitivní a zábavná aura okolo vás přinese úspěchy!

Použijte dotek!

Samozřejmě tím nemyslíme neustálé dotýkání, ale občas, když to dovolí situace a hovor se klidně protějšku dotkněte. Uvidíte tak, co to se ženou udělá. Může to být například ve chvíli, kdy se budete společně smát. Stačí letmý dotek její ruky, popřípadě se dotkněte jejího ramene. Můžete si najít příčinu například v uvolněném prameni vlasů, který jí chcete zpět zastrčit.

Nahoďte možnost schůzky

Flirtujete spolu pravidelně, když se vidíte? Už týden spolu každý den nezávazně hovoříte při cestě autobusem nebo při obědě, kde se potkáváte? Chtělo by to rande! A opět to můžete zaonačit rafinovaně. Bavte se například o filmu, koncertu, výstavě či nové restauraci. Můžete nadhodit, že chcete vidět onen film, jít na koncert nebo vyzkoušet obědvat právě v nové restauraci. Když prohodí žena, že i ona by film/koncert nebo restauraci ráda viděla či vyzkoušela, objevuje se prostor pro „tak někdy můžeme zajít společně“ a podle odpovědi domluvit rande!

3 Komentáře

  1. Už nikdy nikam žádnou ženu nezvu.pozval jsem před pár lety jistou ženu na kávu a koukala na mě jak na zjevení a ani neuměla odpovědět.někoho se doprošovat?ani náhodou.dnes jsou ženy nějaké divné.

  2. „…žádná žena nechce muže, kterého bude obletovat spousta žen“ … ja chapu, ze je to oddychove cteni pro zeny, ale tohle je uz pres caru.

    • Proč? Jako žena s tímto tvrzením souhlasím. Je určitě fajn, když se muž ženám líbí, ale tak to v článku napsané není. Jde tam o situaci, kdy to muž o sobě ženě předhazuje v rámci flirtu. Pokud to o sobě jen říká a vymýšlí si, tak je to domýšlivý muž a nebylo by to s ním ve vztahu lehké. Stejně tak není příliš atraktivní, když žena musí o muže neustále bojovat, a nebo je ten muž děvkař. Chodila jsem s takovým. Už od začátku tvrdil, jak o takového všechny ženy stojí, což nebyla pravda. Během vztahu také věčně tvrdil: „Měla by sis mě víc vážit, obletovat a uctívat, víš, co by za mě jiná dala? Jsem ideální muž, všechny mě chtějí! Tak aby mi tě brzo nějaká neodvedla.“ A nevěrami si následně ověřoval teorii v praxi. Některé ženy dostal, některé ne. Nakopla jsem ho sama a je mi o dost lépe.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno