Jak předat dárek neotřelým způsobem?

Lámete si hlavu, jak předat vánoční dárky v době, kdy situace osobním kontaktům příliš nepřeje? Nebo jen hledáte inspiraci, jak potěšit své blízké a dárek jim darovat poněkud nekonvenčním způsobem? Pak se začtěte do našeho článku, v němž jsme se zaměřili na to, jak originálně předat dárek, který potěší hned dvakrát. 

Prohlubte kouzlo Vánoc

Výběru dárku, ať už pro rodinu, přátele, zaměstnance či klienty, jste určitě věnovali dost času i energie. Pak určitě budete souhlasit s tím, že předat dárek klasickým, a co si budeme povídat, i trochu nudným způsobem, není to pravé ořechové. Jak tedy dárek předat tak, abyste podtrhli jeho význam? 

Jedním z originálních řešení je speciální vánoční tuba Daruj to hrou, která zaujme nejen svátečně laděným designem, ale i originálním obsahem. Uvnitř se totiž skrývá jedinečná vánoční hra, která z obyčejného předání dárku udělá nezapomenutelný zážitek. 

Hravé a veselé Vánoce

A jak vánoční hra vlastně funguje? Na dva metry dlouhém papíře se nachází úkoly, po jejichž vyluštění se obdarovaný dostane k dárku samotnému. Úkoly se nesou v duchu tradičních českých Vánoc, takže si při jejich plnění otestujete své znalosti vánočních zvyků, koled i filmů. 

Hra je sestavena tak, abyste si při jejím luštění užili skvělou zábavu v kooperaci se svými nejbližšími. Zapojit se do ní mohou úplně všichni – od těch nejmenších až po prarodiče. V tubě najdete i pastelky a tužku, samozřejmostí je pak místo pro schování peněz či voucheru a přání s prostorem pro osobní vzkaz

Dárek s významem a unikátní způsob předání

I když jste se možná letos museli uchýlit k méně nápaditým dárkům, jako jsou například peníze, ponožky či šátek, sváteční tuba Daruj to hrou jejich význam prohloubí a předá jasný vzkaz: „Záleží mi na tobě.“ Předat dárek tímto způsobem můžete komukoli a nepopiratelným bonusem je, že budete naprosto originální. Žádnou jinou vánoční hru s prostorem pro dárek totiž na českém trhu nenajdete

Koho můžete obdarovat vánoční edicí Daruj to hrou?  

  • Nejbližší rodinu – tuba je ideálním řešení pro předání dárku drahé polovičce, rodičům, sourozencům i prarodičům. U vánočního stromečku vás hra ještě více vtáhne do vánoční atmosféry, navíc se díky ní večer ozvláštní a jeho tempo se zpomalí. Vy si tak budete moci vychutnat chvíle se svými blízkými zase o něco více. 
  • Přátele – určitě chcete, aby dárek pro lidi, na kterých vám v životě záleží, byl něčím speciální. Ať už svým přátelům pořídíte nějaký originální kousek nebo třeba voucher na večeři, vánoční hrou jim dáte najevo, že jste si na dárku dali opravdu záležet. A to i v dnešní době, kdy je shánění dárků i setkávání lidí o něco obtížnější. 
  • Zaměstnance – vánoční edice Daruj to hrou je nápaditým dárkem pro zaměstnance, a to i v případě, že jsou zrovna na home office. Můžete ji totiž jednoduše poslat poštou nebo pomocí kurýra. Hru si pak budou moci užít se svými nejbližšími, což určitě velmi ocení. 
  • Klienty – Daruj to hrou je optimálním řešením i pro vaše klienty. Určitě je budete, stejně jako každý rok, chtít ohromit neotřelým dárkem, který ale zároveň nezruinuje váš rozpočet. Na tuto hru jen tak nezapomenou a vaší originality si budou vážit.

Předejte výjimečnou zprávu 

Nastala ve vašem životě nějaká speciální událost, kterou chcete oznámit zrovna v období Vánoc? I s tímto vám může Daruj to hrou pomoci. Jestliže jste v radostném očekávání a dumáte, jak důležitou novinku rodině sdělit, vánoční hra je rozhodně nekonvenční řešení. Když vaši nejbližší najdou v tubě místo voucheru nebo peněz snímek z ultrazvuku, určitě všechny náležitě překvapíte, a zároveň pořádně dojmete. 

Chystáte se vaši milou požádat o ruku a lámete si hlavu nad originální žádostí o ruku? I vám může vánoční hra vytrhnout trn z paty. Při luštění úkolů vaše partnerka určitě nebude očekávat, že na konci hry najde zásnubní prsten. A až řekne ano, pomocí vánoční hry můžete svým rodinám sdělit i oznámení o zasnoubení

Jednoduché a přitom efektivní předání dárku

Darujte letos dárek originálně a potěšte své blízké hned dvakrát. I když je třeba o Vánocích nebudete moci vidět osobně, do vánoční tuby můžete vložit dárek, vyplnit přání a poslat jej poštou. Daruj to hrou je jedinečným českým autorským projektem, u nějž se můžete spolehnout na naprostou unikátnost – na trhu nic podobného nenajdete a váš dárek tak skutečně získá punc originality. Navíc podpoříte šikovné české ručičky a krásná památka ve finále zůstane i vám. Návod pro toho, kdo hru daruje, je totiž vyroben z rostoucího papíru, který si můžete zasadit, a vyroste vám z něj květina. 

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno