Extrémně vyvinuté intimní partie – jak se s nimi lidem žije?

Příroda si občas umí s lidmi pěkně pohrát. Někomu dá do vínku krásný hlas, ale v dalších oblastech musí logicky ubrat. Někdo má postavu snů a nemusí pro to udělat ani to nejmenší, další se pečlivě dře, cvičí, omezuje se v jídle a stačí se jen podívat na sladkosti a mají dvě kila nahoře. Některé ženy dostanou od přírody vyvinutější hrudník, postavu přesýpacích hodin či pevný zadeček. Muži se zase mohou pyšnit dobře vyvinutými intimními partiemi či svaly, které formují pravidelným cvičením. Co však, když byla příroda opravdu hodně štědrá a intimní partie jsou přespříliš vyvinuté?

Extrémně vyvinuté intimní partie

Znáte také ženy, které mají nadměrný hrudník, ale pomohl jim k tomu zásah plastického chirurga? Někdo nemusí šetřit na podobné operace, k někomu byla příroda takto „štědrá“. Ovšem, je to výhra? Nebo se s tím lidé musí naučit žít a přáli by si, aby právě jejich partie vypadaly jinak, normálně a naprosto běžně.

Když jedno ňadro váží 10 kilogramů

Ženy s vyvinutějším poprsím jistě potvrdí, že tahat tento náklad není vždycky jednoduché. Ač se to líbí mužům, ženy si s většími ňadry si užijí své. Jedním příkladem za všechny je Mayra Hills, která si říká Beshine. Má svůj vlastní pornokanál a možná by nebyla ničím zajímavá. Až na svá ňadra. Ta si totiž nechala „vylepšit“ do obřích rozměrů. Jedno její ňadro váží deset kilogramů, takže dohromady s sebou nese zátěž dvaceti kilogramů. Tímto se jí splnil sen o největším poprsí na světě.

Nejobdařenější muž s téměř půlmetro

Mexičan Roberto Esquivel Cabrera má největší chloubu. Ponožky do slipů si tedy rozhodně dávat nemusí. Při erekci jeho chlouba měří úctyhodných 48 centimetrů, v běžném stavu „pouhých“ 24 centimetrů. Chtěl být zapsát v Guinnessově knize rekordů, ale bohužel, taková kategorie není.

Dvě vagíny

Hazel Jones z Ameriky vypadá jako úplně obyčejná slečna, která žije bezstarostným životem. Krásná blondýnka však pod oblečením skrývá dvě vagíny. Bere to tak, že vagíny jsou její součástí. Dostala několik nabídek na točení porna, dokonce ji Steven Hirsch nabízel milion dolarů. Hazel chce žít normálním životem, nechce na této věci profitovat.

Bez vagíny

Jacqui Back bylo divné, že jako dívka nemenstruuje. Objednala se ke gynekologovi, aby zjistila příčinu. Myslela si, že je nemocná. Lékař poté zjistil, že dívka nemá vagínu. Nemůže mít tak děti ani sex. Mladá dívka podstoupila operaci, aby si mohla užít alespoň intimního styku. Děti hodlá v budoucnosti adoptovat.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno