Jak poznáte, že se s vámi flirtuje? Sledujte jeho signály

Muži. Často vydávají velmi nejasné signály, které nutí ženy k zamyšlení. Líbím se mu? Nebo se snaží být jen milý? Někdo se vám líbí. Víte o něm pro začátek dost informací, hlavně to, že je bez přítelkyně. Nyní přichází čas na to zjistit, jak si stojíte vy u něj. Jak poznám, že se mu líbím? To je velmi častá otázka, kterou si pokládá spousta žen. Existují určité náznaky, které, když si spojíte dohromady, může vám to pomoci situaci rozklíčovat. Jak poznat, že se mu líbím?

Udržuje oční kontakt

Muži si dávají záležet na očním kontaktu, když se jim nějaká žena líbí. Pokud je pohled do očí delší, než obvykle, může to znamenat, že o vás má zájem.

Připojí úsměv

Jestliže se na vás muž stále dívá a k tomu připojí úsměv, může to znamenat, že k vám chová jisté sympatie. Občas jej také „nachytáte“, jak na vás kouká? Když ho odhalíte, jen se omluvně usměje? Může být stydlivý a takto se snaží dát najevo, že o vás stojí.

Narušení osobní zóny

Lidé, když se baví s přáteli nebo se známými obvykle udržují nějakou tu osobní zónu. Je to přibližně 60 až 120 centimetrů a ne každému je příjemné, když mu jiný člověk, kterého navíc moc dobře nezná, naruší tuto osobní zónu. Pokud se však muži žena líbí, snaží se do její osobní zóny dostat.

Doteky

Nemyslíme, že se na sebe hned vrhnete, ale když se muži nějaká žena líbí, občas jí počastuje letmým dotekem, který vypadá jako náhoda. Když se během večera nebo hovoru opakuje několikrát, asi to tak úplně náhoda nebude.

Sahá si na hlavu

Podobně jako ženy, i muži, když hovoří s ženou, která se jim líbí, si sahají do vlasů a hrají si s nimi. Muži se tím snaží dát najevo sebevědomí a atraktivitu. Často jde také o projev jisté nervozity, což je časté u nesmělých mužů.

Povídavost

Muži, když se snaží nějakou ženu okouzlit, chtějí se s ní bavit. Vyjadřují názory, snaží se být otevření a zajímají se o vás a o to, jaké máte názory. Často muži hovoří víc, než kdy jindy.

Všímavost

Ne vždycky si muži všimnou drobných detailů, ale když mu o vás jde, vidí věci, které jindy ne. Chválí úsměv, vlasy, šaty a podobně. Když se vidíte podruhé či potřetí, může dát najevo, že si pamatuje, jakou kávu pijete, či jaké víno je vaše oblíbené.

Jiné ženy

Někdy se mohou muži uchýlit k trošku zvláštní strategii. Ukazují, že jsou „kingové“, že po nich letí spousta žen. Chtějí ve vás vzbudit žárlivost, a proto mluví o svých kamarádkách a různých dalších ženách. Snaží se zjistit, jak budete na tuto skutečnost reagovat.

Upoutávání pozornosti

Když spolu nehovoříte a vy po něm nijak okatě nekoukáte, pak se muži snaží upoutat vaší pozornost. Dostávají se „náhodně“ do vašeho zorného pole, smějí se nahlas, mohou se s přáteli bavit nahlas, aby se vaše pozornost stočila jejich směrem.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno