Nejdivnější sexuální scény ve filmu: Když džus se vrhne německou hořčici

Filmy jsou nabity erotikou a erotické scény jsou více či méně povedené. Jaké jsou nejdivnější sexuální scény všech dob? Erotika a sex jsou dnes na pořadu dne a není tedy divu, že se také objevují ve filmech nebo seriálech. Scénáristé a režiséři si lámou hlavu nad tím, jak jednotlivé scény ztvárnit, aby nepůsobily vulgárně nebo nepřesvědčivě. Ne vždycky se to podaří.

Buchty a klobásy (Sausage Party)

Zdroj: Youtube

Film je karikatura, ve které hraje hlavní roli jídlo. To se snaží spojit proti lidem, kteří jej chtějí jen uvařit a sníst. Celý svůj úspěch následně oslaví orgiemi. Scénka v níž taco svede hot dog je vlastně jednou z těch rozumnějších scén. Uvidíte-li jak džus znásilňuje německou hořčici…možná už si klobásu nikdy nedáte.

Team America: Světovej policajt (Team America: World Police)

Další zvláštnost a jistá bizarnost je sexuální scény Garyho a Lisy. Loutky přeci nemají pohlavní orgány. To však tvůrcům nevadilo.. Někdo se zasměje, někdo tuto scénu zařadí k bizáru.

Láska s rizikem (Gigli)

Film sám o sobě hodně prodělal, po prvním víkendu jej stáhli z kin ve Velké Británii. Jestli za to může myšlenka vražděním změnit lesbickou orientaci na heterosexuální, nebo jen ty opravdu divné sexuální scény…kdoví.

Kačer Howard (Howard the Duck)

Americký komediální sci-fi film, zde možná není prostor na sexuální scény. Myslíte? Scéna, kdy je Lea Thompsonová v posteli s kačerem patří mezi ty bizarní.

Demolition Man

Tvrdý policista Sylvester Stallone se probudí v dystopické budoucnosti, kde se snaží zastavit Wesleyho Snipese. Do toho se přimotá Sandra Bullock a legrační scéna je na světě. Alespoň podle scénáristů. Ve skutečnosti je to celé takové divné a zvláštní.

Bláznivá střela (Naked Gun)

Komedie, kde jste připraveni na jistou nadsázku a vtip. Možná se tvůrci snažili do filmu zakomponovat pravidla bezpečného sexu, avšak dvě postavy „oděné“ do kondomu jsou spíše něco mezi legrační a divnou pointou.

Spalující touha (Eyes Wide Shut)

Sexuální thriller s Tomem Cruisem a Nicole Kidman. Scéna s nahými a krásnými lidmi, kteří se „spojují“ všemožnými způsoby by měla být sexy. Nicméně, působí to přinejmenším rozpačitě.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno