Krystaly: Jak a proč je používat v domě?

jak používat krystaly doma růženín

Krystaly se v poslední době objevují na mnoha místech – na svatbách, v lahvích s vodou, v kosmetice nebo také v domácnosti. Práce s krystaly je dostupná, můžete si je vzít do svých domovů a pracovat s nimi. Když však člověk jejich sílu nezná, neví jak s nimi manipulovat. Co je dobré o nich vědět? A jak je vlastně používat?

Chce to základy

Jít do obchodu s krystaly může být velmi vzrušující! Nebudete vědět, který si vybrat a pravděpodobně nekoupíte ten správný. Chce to znát základy. Nejlepší je vědět o krystalech něco dopředu. Prvním krystalem by měl být ruženín. Jde o kámen, který je schopný dávat a přijímat lásku. Také není špatný ametyst, který podporuje tvořivost, vášeň, logiku a střízlivost. Chcete-li myslet na budoucnost, pak je správný citrín, tedy kámen, který pomáhá přeměnit sny na skutečnost.

Správné místo, kam je umístit

O krystal je třeba pečovat a umístit jej někam, kde bude mít dostatek prostoru, kde jej oceníte. Možná není od věci jej dát na viditelné místo v obývacím pokoji nebo kuchyni, zkrátka tam, kde se pohybujete. V závislosti na vašich potřebách budete jednotlivé krystaly přesouvat z místa na místo. Doporučuje se také mít nějaký krystal vedle postele, aby se vám lépe usínalo.

Nesmíte zapomenout na nabití

Krystaly jsou ku prospěchu, jsou pro vás důležité. Ovšem musí být nejen ve správné poloze, ale také musí být nabité, podobně jako mobil nebo notebook. Některé krystaly se nabíjejí s pomoci slunce, některé s pomoci měsíce. Vždy si zjistěte, jaký krystal doma máte a jak jej máte správně nabíjet. Některé krystaly do sebe vtahují do negativní energie, a pokud je negací přesycen může jej vyzařovat zpátky. Jen správné nabití vám může pomoci.

Vaše práce s krystaly

Práce s krystaly by vždy měla být podle vašich pravidel, to co vyhovuje jednomu, nevyhovuje druhému. Soustřeďte směrem ke krystalům svou energii, noste jej u sebe, třeba se u něj na pár chvil denně zastavte.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno