Zimní rozlučka se svobodou pro nevěstu

Rozlučka se svobodou v zimě

Rozloučka se svobodou je nejen možnost oslavit poslední dny svobody, ale také se sejít se všemi svými kamarádkami. Je-li svatba v zimě, pak i rozlučka se svobodou bude v zimních měsících. Nechcete podnikat rozlučku „tour de bar“ tedy obcházet všechny bary ve městě? Vaše rozlučka by mohla být výjimečná a něčím zajímavá? I v zimě se toho dá hodně podniknout!

Jděte na výlet

Pokud hustě nesněží nebo není vánice, můžete se teple obléknout a vyrazit na výlet. Někam do hor, okolo řeky nebo jezera. Může to být jednodenní výlet někde v České republice nebo se můžete vydat do zahraničí, podle vašich možností. Do batůžku si přidejte svařené víno, grog nebo horký čaj. Přidat můžete další alkohol a dobroty, které po cestě přijdou vhod. Naplánujte trasu tak, aby po cestě byla nějaká restaurace, kde si můžete dát oběd a chvíli si odpočinout.

Víkend na horách

Celodenní výlet se vám zdá málo? Pak jeďte na celý víkend! Tentokrát můžete zvolit zahraničí, například rakouské Alpy, italské Alpy nebo Bavorsko, kde je velmi krásně! Zůstat můžete také v České republice. Zamluvte si pokoje v penzionu nebo rovnou celou chatu. Když se vám bude chtít, můžete vyrazit na procházku nebo na celodenní výlet. Večer si můžete udělat mejdan, pro nevěstu vymyslet různé úkoly, které musí splnit a k tomu si dát nějakou tu skleničku alkoholu.

  • Atmosféra: Vyberte si místo s krbem! Vždyť co je krásnějšího než poslouchat praskání dřeva a cítit vůni dýmajícího krbu?
  • Aktivity: Boardové hry, karaoke nebo filmový maraton s oblíbenými romantickými komediemi. Vše pod jednou střechou!

Wellness

Velmi oblíbené místo pro rozlučky se svobodou. Opět to může být v rámci celého víkendu nebo jednoho dne. Můžete si objednat soukromý wellnes, který budete mít jen pro sebe. Zde si dopřeje nevěsta a její družičky masáž, kosmetiku, užijí si saunu, vířivku a spoustu dalších služeb.

TIP: Pokud je vás víc, zkuste si vyjednat skupinovou slevu.

Lyžovačka

Vaše kamarádky také sdílí vášeň pro hory a sníh? Lyžují rády nebo se prohánějí na snowboardu? Rozlučka může proběhnout i ve sportovním duchu! Můžete jet lyžovat, popřípadě snowboardovat. Budete aktivní, dobijete baterky, protože příprava svatby vám jistě dává zabrat. Kromě toho se pravidelně zastavíte u kiosku, kde si můžete dát bombardíno nebo klasický svařák!

Sáňkovačka

Pokud už je sníh, vyražte sáňkovat. Můžete si připravit taky nějaké horké míchané nápoje a vyrazit. Vezměte třeba malý repráček, ať máte taky muziku a lépe se vám jede. Vyrazit můžete třeba na dlouhou sáňkařskou dráhu do Špindlerova mlýna.

Nápady na aktivity:

  • Závody: Kdo z vás dojede dolů nejrychleji? Samozřejmě s cenou pro vítězku!
  • Nocní sáňování: Zapněte čelovky a vydejte se na noční dobrodružství. Věřte mi, je to zážitek!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno