Výklad snů: Jak si vysvětlit sny o smrti, pádu či pronásledování?

snář

Čas od času se vám mohou v noci zdát nějaké noční můry. Probudíte se uprostřed noci nebo nad ránem nepříjemným leknutím. Sny o tom, že vás pronásleduje zvíře, kteréh ose bojíte a vy nemůžete utéct, sny o pádu,vraždě a spoustu dalších. Sny poskytují náhled do vaší mysli, můžete se skrz ně vypořádat s některými problémy, které v bdělém stavu potlačujete. Mohou trvat pět nebo i dvacet minut. Většinu snů zapomenete hned po probuzení. Jaké sny bývají časté?

Smrt

Sny o smrti bývají časté. Ať už jde o smrt vaši, někoho z blízkých či jiných lidí, které ani neznáte. Ač se to nezdá, sny o smrti bývají dobrým znamením. Může to znamenat změnu, kterou vidíte v jiných lidech, nebo který probíhá rovnou u vás. Rodičům se někdy může zdát o smrti vlastních dětí. Znamená to, že cítí za dítě zodpovědnost, chtějí bezpečí pro své dítě a mají obavy, že by se jim mohlo něco špatného stát. Obecně mohou sny o smrti připomínat, jak drahocenný život je, že je třeba si jej užívat a chránit.

Pády

Cítíte ve snu, že padáte? Pokudse vám ten pocit líbí a užíváte si jej, s největší pravděpodobnosti vás čeká nějaké to dobrodružství, vychutnali jste si jej, pokud již proběhlo. Jestliže se vám pád ve snu nelíbí, pak je to možno vyložit jako to, že se cítíte mimo svou vlastní kontrolu a nevíte, co se bude dít dál v životě i s vámi.

Jste pronásledovaní

Tento sen obvykle znamená úzkost, že se vám něco stalo nebo stane. Víte, co vás ve snu pronásleduje? Dává vám to alespoň nějakou představu, kde je onen problém. Spousta lidí však neví, kým jsou pronásledovaní, vědí jen, že je někdo pronásleduje. Možná je někde ve vašem životě nedokončená práce s někým. Můžete mít strach, že minulost ovlivňuje vaší budoucnost.

Vypadávají vám zuby

Sny o tom, že vám vypadávají všechny zuby? To není nic příjemného! Některé kultury přirovnávají ztrátu zubu ke ztrátě někoho blízkého, proto sny o ztrátě zubů mohou symbolizovat ztrátu někoho blízkého. Dnes to může představovat sny o bohatství, vypadávání může naznačovat, že peníze budou problémem.

Dům

Sny o domě jsou také velmi časté, zrcadlí to pohled na místo ve světě. Vnější část domu odráží to, co jste připraveni nechat lidi vidět. Jsou-li okna dobře upravená a zahrada udržovaná, pak se snažíte v reálném životě lidem ukázat, že máte všechno pod kontrolou. Co se děje uvnitř domu, to znamená váš aktuální emocionální stav.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno