Vše co chcete vědět o squirtingu: Co se skrývá za mokrým orgasmem?

Mokrý orgasmus je pro některé ženy prokletí, pro jiné zase uvolnění. S tímto typem orgasmu se setkává zhruba 30% žen. Orgasmus obecně je vyvrcholení, které se projevuje, jako intenzivní fyzická rozkoš kterou doprovází stahy v dolní oblasti pánve. Když se řekne orgasmus, každý si s tím spojuje své pocity. Někdo jej popisuje jako „vystřelení do vesmíru“ jiný jako „určitý druh extáze“. Hovoříme-li o squirtingu, pak máme na mysli mokrý orgasmus.

Nekontrolovatelná vášeň

Mokrý orgasmus doprovázejí klasické příznaky jako u běžného orgasmu, tedy výbuch spalující vášně, která pohltí celé vaše tělo. To vše doprovázeno výstřikem, ze kterého bývají muži nadšení. S tímto typem orgasmu se však mnoho lidí nesetkává, říká se, že jde spíš o vzácnost. Mnoho žen potká jen jednou nebo dvakrát za život a může se stát, že jej některé ženy nepoznají vůbec. Asi dvě třetiny žen mokrý orgasmus během svého života nepoznají.

Ženy, které mokrý orgasmus zažily, se shodují, že to byl jedinečný zážitek na který jen tak nezapomenou. Pozor, neplést si jej s ženskou ejakulací. Během tohoto zážitku se objevuje tekutina, která se podobá mužskému ejakulátu. Mokrý orgasmus je něco jiného, může se objevovat při sexuálním styku nebo také při masturbaci. Některé ženy si jej přivodí samy během uspokojování, jiné jej zažijí při sexuálním styku.

Jak vzniká mokrý orgasmus?

Podíváme-li se na squirting z fyziologického hlediska, jde o tekutinu. Nedosáhne ho každá žena, rovněž množství tekutiny je odlišné, někdy je to jen pár kapiček, jindy větší množství tekutiny. Vznikne tehdy, kdy je drážděna poševní stěna a tekutina se hromadí a hromadí v močovém měchýři. Nemusíte se bát, nejde o moč. Je to tekutina, která je bez zápachu a má čirou barvu.

Cítily jste někdy po orgasmu nutkavou potřebu jít na toaletu? Je to pravděpodobně tím, že jste v sobě zadržely právě tuto tekutinu. Kdyby se nadále pokračovalo ve stimulaci poševní stěny, pak by se s největší pravděpodobností objevil právě mokrý orgasmus, který by milování vyšvihl na vyšší level.

Jak docílit mokrého orgasmu?

Během mokrého orgasmu žena prožívá úžasný a uspokojující zážitek. Orgasmus sám o sobě je údajně ještě intenzivnější a lepší, alespoň se na tom shodují ženy, které mokrý orgasmus minimálně jednou zažily. Podle vědců jej může dosáhnout každá žena, jen je nutno se k tomu přílišně neupínat, mít otevřenou mysl, chtít objevovat nová zákoutí svého těla a také to chce toho správného partnera, který bude schopný mokrý orgasmus přivodit.

Je nutno stimulovat poševní stěnu, zhruba v první třetině pochvy se objevuje poševní tkáň, která je velmi citlivá a jakoby jemně vrásčitá. Najdete zde také G-bod. Nejlepší možností, jak dosáhnout mokrého orgasmu je stimulace tohoto místa s pomocí prstů či vibrátoru. Penis je pro tuto stimulaci velmi dlouhý a tak nebývá tlak zpravidla tak intenzivní. To však neznamená, že při sexuálním styku není možno tohoto požitku dosáhnout. Až 11% žen dosáhne mokrého orgasmu při pohlavním styku.

Během mokrého orgasmu žena prožívá úžasný a uspokojující zážitek

Jak dosáhnout mokrého orgasmu?

Přemýšlíte, že se pokusíte docílit mokrého orgasmu? Chcete také zažít tento jedinečný pocit? Samozřejmě není nikde řečeno, že budete-li se držet níže přiloženého návodu, tak jej stoprocentně dosáhnete. Základem je uvolnit se, nebát se, nestresovat se z možného neúspěchu. Jak na to?

O všem si promluvte

Komunikace je základ úspěchu, proto vše proberte se svým partnerem. Zpočátku to může být maličko nepříjemné, ale díky tomuto kroku budete přesně vědět co od sebe očekávat, jak se na celou věc oba díváte a podobně. Proberete spolu případný neúspěch, naladíte se na stejnou notu.

Hygiena je základ

Než začnete, je dobré, aby žena vyprázdnila svůj močový měchýř. Budete se oba cítit víc v pohodě. Přes postel nebo pohovku je dobré přehodit prostěradlo nebo velké osušky. Díky tomu se vyhnete mokrému povlečení a možná také nepříjemnému pocitu.

Uvolněte se

Stres nebo případná nervozita, nepřidá na úspěšnosti celé akce. Je dobré se tedy nějakým způsobem rozptýlit, uvolnit se. Můžete vyzkoušet relaxační koupel, která pomůže uklidnit tělo i mysl. Dopřát si můžete s partnerem také jemnou erotickou masáž, sklenici vína a podobně.

Vše musí být příjemné

To je také velmi důležité pravidlo. Položte se na záda a to tak, abyste se cítila pohodlně a dobře. Pod záda si můžete dát polštářek, zkrátka si vytvořte příjemné prostředí.

Spousta předehry

Ta je velmi důležité, nevynechávejte tedy předehru a mazlení. Následně váš partner začne dráždit klitoris, velké stydké pysky a U-bod (oblast na ústím močové trubice, které má tvar obráceného písmene U). Těmto oblastem věnujte dostatečnou pozornost, stimulujte prsty, ústy nebo jazykem.

Nalezení bodu G

Vsuňte do pochvy jeden až dva čisté prsty a začněte stimulovat G-bod. Kromě dráždění již zmíněného bodu je dobré věnovat pozornost také klitorisu. Vše provádějte do doby, než pocítíte nutkavý pocit jít močit. S každým jedním nádechem může žena začít jemně pohupovat boky do rytmu. Na G-bod vyvíjejte silný a hluboký tlak.

Oddání rozkoši

Jakmile se blíží mokrý orgasmus, ženy mají tendence jej zadržet, protože nebudou mít nad sebou kontrolu. Nechejte vše volně plynout, nedržte to v sobě. Během slastných křečí může žena partnerovy prsty odstraňovat ze své pochvy. Pokud to jen trošku půjde, může váš partner stimulovat G-bod dál a dál. Žena může v tomto důsledku dosáhnout několikanásobného a opakujícího se mokrého orgasmu. Nechejte se unášet na vlnách vášně a tohoto úžasného pocitu.

Co když se to nepovede?

Není potřeba propadat panice a stresovat se! Nevyšlo to nyní, vyjde to třeba příště. Důležité je nebrat si neúspěch příliš osobně. Nyní už budete vědět, jak to celé probíhá a příští pokus může být úspěšnější!

8 Komentáře

  1. tvrzeni, ze muzi jsou nadseni mokrym orgasmem je lez. Najde se par jedincu, co to zboznuji, prevazne to muzum neni prijemny.

    • Není příjemný? Neznám chlapa, kterému by se to nelíbilo. Už jsi to někdy ochutnal? Možná si pleteš “zlatý déšť” a squirting. A když nepleteš, tak nejsi “fajnšmekr”. 🙂

  2. Vážená slečno, VY jste ještě mokrý orgáč nezažila, a s tim návodem ani nezažijete. Jen v jednom máte pravdu, krom hygieny, je třeba chlapa se zkušenostmi. Ryp.

  3. Slušný článek, který shazují nepřesnosti až zarážející. Např., ze sekret squirtu vzniká v močovém měchýře. Ne, vzniká v Skeneho žlázách, které jsou umístěny u vyústění močové trubice. A mokrý orgasmus je ženská ejakulace. Její ejakulat je totožný s mužským, jen v něm nejsou spermie. Těch hlouposti je v článku víc, ale jinak to sedí. Je to o hlavě ženy a zkušenému chlapovi. Pak je možno squirt delat nekolinasobne za sebou a kdy se zachce

  4. … “Je to tekutina, která je bez zápachu a má čirou barvu.” … Má to výrazné pižmové aroma.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno