Víte, jak na orální sex? Velký průvodce pro ženy

Orální sex byl pro mnoho lidí tabu, nyní je však na tom lépe. Až 70% lidí v České republice má zkušenost s orálním sexem. Obecně se povědomí o orálním sexu postupně zlepšuje a pro spoustu lidí už není jen „nechutnou“ praktikou. Stále je však pozapomínanou technikou, podle dalších výzkumů provozuje orální sex pouze jedna čtvrtina párů. Mladým slečnám a ženám se tato technika nelíbí, možná mají pocit, že jsou k něčemu svými partnery nuceny. Jde však o dobrý způsob, jak si zcela podmanit muže. Naučíte-li se jak na orální sex, pak vám partner bude ležet u nohou!

Muži a orální sex

Muži orální sex zbožňují, o tom není třeba nijak zvlášť polemizovat. Byť o sexu neradi hovoří se svými partnerkami, ve skrytu duše touží, aby jim jejich drahá polovička provedla dobrý orální sex. Podle mnohých sexuologů a vztahových odborníků je právě orální sex velmi důležitou součástí milování, leckdy jde o jednu z nejdůležitějších částí vůbec. Proto by neměla být opomíjena! Orální sex však v tomto případě musí být provádět dobře. Ono totiž je důležité jej provádět správně. Protože až každý čtvrtý muž není s orálním sexem, který mu jeho partnerka dopřává spokojený.

V čem to celé vězí? Ženy bývají často k orálnímu sexu nepřímo donuceny, chtějí svému partnerovi vyhovět, ale ve svém nitru o tomto kroku nejsou přesvědčeny. Příčí se jim to. A to je špatně, jde to poznat na výsledku. Jsou křečovité, neobratné a ve finále mohou muži spíš ublížit, než jej potěšit. Pokud se vám opravdu orální sex tolik příčí, pak tento krok prostě vynechejte. Můžete však vyzkoušet následující manuál. Neudělá z vás bohyni orálního sexu (to chce pravidelný trénink), ale může vám pomoci se v této technice zlepšit a najít v ní určité zalíbení.

Máte strach, že to pořádně neumíte? Využijte to ve svůj prospěch! Partnera tím potěšíte a jeho ego poroste do závratných výšin. Bude to zrovna on, který vám bude moci říct, co přesně se mu líbí, co jej vzrušuje a podobně. Vyhnete se tak případnému tápání, co dělat a navíc s vámi muž bude mít trpělivost, protože ví, že je to pro vás novinka. Také ho potěší, že to chcete vyzkoušet právě s ním. Pravidelným opakováním se pak z vás stane mistryně orálního sexu!

Jak na orální sex?

Užívejte si to!

Sex a všechny další praktiky s ním spojené by měly být zábavné! V žádném případě ne nucené. Dejte partnerovi najevo, že orální sex s ním si naprosto užíváte. Ze začátku to bude o experimentování a hledání hranic, co je vám a partnerovi příjemné a co ne, ale během chvíle si najdete tu správnou cestu.

Pozor na zuby!

Penis je velmi citlivá partie a jakýkoliv tvrdý či nepříjemný tlak mu může vadit. A zuby jsou v tomto ohledu častým problémem. Nejednou už se stalo, že ženě (a v drtivé většině je to nevědomky!) mezi zuby uvízla uzdička, zuby mužův penis silně poškrábala nebo naopak bolestivě stiskla. Musíte se tedy maximálně soustředit na to, abyste partnerovi svými zuby neublížila.

Pomoc jazyka

Orální sex není jen o vašich ústech, ale také o zapojení jazyka. Můžete jej olizovat jako zmrzlinu či lízátko! Lízejte penis v určitém rytmu, občas není na škodu jemně přitlačit. Pro některé muže je příjemné také dráždění oblasti konečníku. Pokud váš partner nebude proti, můžete to vyzkoušet.

Zapojte také ruce

Většina žen se soustředí na práci ústy. Rukama si penis lehce přidržuje. To samozřejmě není nic špatného, jen potenciál rukou nevyužíváte dostatečně naplno. A není to tak trošku škoda? S pomocí rukou můžete zažít hotové zázraky! Zkuste penis pevněji uchopit u kořene a zápěstím kroutit podle potřeby. Vyzkoušet můžete také spirálovitý pohyb, ze kterého jsou muži úplně paf!

Nezavrhujte líbání

Mnoho sexuologů doporučuje chovat se k penisu citlivě a jemně. Nesoustřeďte se jen na samotný úd, ale stejnou lásku a něhu dopřejte také vnitřní straně stehen nebo varlatům. Zahrňte je polibky! Nic na tom není a partnera to dozajista potěší!

Pohled z očí do očí

Na začátku budete pravděpodobně soustředit všechny své síly na správné provedení orálního sexu. S každým jedním zážitkem však můžete experimentovat. Pokud vám to není proti srsti, můžete se partnerovi během orálního sexu vyzývavě podívat do očí, jemně se pousmát nebo na něj laškovně mrknout. Každému muži je příjemné něco jiného. Jeden se rád dívá, jak si partnerka užívá jeho mužství, jiný si všechny tyto požitky užívá se zavřenýma očima.

Vlasy do copu

Máte-li dlouhé vlasy, pak se doporučuje dát je do copu. Jednak na vás partner vidí, což může prohloubit celý zážitek, ale je to také velmi praktické. Vám se během orálního sexu vlasy nebudou plést do pusy, nebudou vám splašeně létat okolo hlavy.

Věnujte se varlatům

Někteří muži se shodují na tom, že by ženy neměly opomínat také jejich varlata. Stačí muže za ně chytit, v jedné ruce je jemně polaskat, popřípadě stisknout. Můžete jim věnovat také sérii polibků nebo si je dát do pusy.

Polykat nebo nepolykat?

Věčné téma, co se orálního sexu týče. Muži obecně mají rádi, když žena jejich sperma na konci spolkne. Nicméně spousta žen s tímto polykáním má velký problém. Začínáte-li s orálním sexem, pak se nenuťte do ničeho, co vám není příjemné. I když muži obvykle rádi říkají, že když žena nepolkne sperma, je to vlastně něco jako „poloviční práce“ nenechte se zviklat. Na začátku se učíte, jak k celému orálnímu sexu přistupovat.

Ono polykat nebo nepolykat je taková věčná otázka. Některým ženám se polknutí spermatu hnusí, jiným to přijde nechutné, další to už několikrát vyzkoušely, ale nechutná jim to. Zde asi opravdu záleží na vzájemné domluvě, ne každé sperma chutná dobře a příjemně. Pokud se to dá vydržet, můžete jej polknout a předstírat, jak moc jste si pochutnala, protože to ještě víc posílí mužskou ješitnost a vy stoupnete v ceně. Jestliže se však neumíte přemoci, pak si klidně můžete nechat sperma nastříkat na obličej, na bříško nebo na prsa. Vše poté osprchujete a partner bude i tak dostatečně spokojen.

Jakých chyb se vyvarovat?

  • Není to jen o vás – chcete-li s partnerem provozovat orální sex, pak se domluvte na spravedlivém střídání. Vy si přece také chcete užít svou chvilku potěšení, no ne?
  • Nemluvte – otázky typu „už budeš?“ „líbí se ti to?“ není to, co zrovna v této chvíli chcete slyšet!
  • Nespěchejte – když se u vás orální sex nesetkal s nadšením a vy jej provádíte jen kvůli partnerovi, nespěchejte. Máte tendenci „to mít rychle za sebou“ a přitom jedete jako fretka! Střídejte pomalé a rychlé pohyby, měňte pozice a podobně!

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno