Vibrátor po domácku: Okurka, banán i elektrický kartáček

Ženské libido je nevyzpytatelnou věcí a mnohdy udeří ve chvíli, kdy nemáte po ruce své klasické „nástroje pro uvolnění“. Nemůžete předvídat, kdy vás přepadne touha po jistém uvolnění. Může to být na cestách, dovolené či kdekoliv jinde. A svého robertka či vibrátor po ruce nemáte. Co v takovou chvíli dělat? Může vám vypomoct náhradní robertek.

Co vše vám dildo (robertek) může přinést?

Proč používat dildo? Jde o takovou malou a nenápadnou věcičku, která však umí skvěle potěšit a to mnoha způsoby. Vždyť kdo vám dopřeje větší pocit rozkoše, než vy sama? Víte, co v dané chvíli nejvíc potřebujete, co vás dostane do té pravé pohody. Můžete s ním manipulovat dle libosti, používat jej na místa, která potřebujete. Výhody masturbace jsou opravdu široké.

První dildo, které bylo v historii zaznamenáno, bylo vyrobeno z kamene. Musíte uznat, že právě tohle asi nebylo moc příjemné. Vy po takovéto alternativě sáhnout nemusíte. Ovšem, když vás přepadne neodolatelná chuť na masturbaci a nemáte po ruce to správné dildo, můžete si vypomoci určitými alternativami.

Okurka – co je lepší, než okurka? Je hladká, velká a poměrně dobře tvarovaná. Pro použití jí stačí vytáhnout z lednice, pořádně opláchnout, přetáhnout přes ni kondom a pustit se do práce.

Banán – opět jde o dobrou volbu, když potřebujete dildo, je poměrně realistický. Chcete-li použít banán, pak je dobré, aby nebyl příliš zralý, protože tak bude pevnější a bude se s ním lépe pracovat. Nezapomeňte banánovou slupku pořádně omýt a opět použijte kondom. Pozor na konec banánů, může být ostrý, proto je nutno postupovat opatrně.

Konec kartáče na vlasy – také konec kartáče na vlasy můžete použít jako alternativu. Než jej však použijete, je dobré jej řádně umýt a poté opět použít nezbytný kondom.

Elektrický zubní kartáček – hledáte-li něco, co by tak trochu vibrovalo, pak je elektrický kartáček tím pravým. Opět platí jej pořádně omýt a použít nezbytný kondom.

Pár tipů, které je dobré dodržovat

Používejte kondom – vše, co použijete jako alternativu k dildu je nutno obalit do kondomu. Díky tomu je domácí dildo chráněno, vy jste chránění, ale také může pomoci s lubrikací.

Umyjte vše, co využíváte – bakterie jsou všude, když pořádně neumyjete daný předmět, může se do vagíny dostat infekce, což není dobré.

Nikdy nepoužívejte mrkev – je ostrá, špičatá a může způsobovat vážná poškození. Vyhněte se čemukoliv, co je špičaté a nepohodlné.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno