U jakých sexuálních poloh se nenadřete, když jste unavení?

Sex je součástí lidského života, je, ale ne vždycky však na něj máte náladu, jste unavení. Co v takovém případě dělat? Sex je zábava, to uznávají všichni. Když někdy přijdete z práce, máte toho doma spoustu k vyřízení, večer si lehnete do postele a skoro nic se vám nechce. Už vůbec se vám nechce do sexu v nějakých krkolomných polohách, už jen při pomyšlení na to, že se zvednete z postele, jste unavení ještě víc. Odložíte tedy sex na další den…nebo ne?

Když jste unavení

Když nemáte úplně energii na nějaké to vášnivé milování, ale zároveň máte pocit, že by se vám hodila nějaká ta dávka orgasmu, nemusíte se kvůli tomu přemáhat. Existuje několik pozic, díky kterým můžete dosáhnout svého vrcholu i s minimálními pohyby. Přinášíme některé z nich!

Otevřená lžička

Vyzkoušejte polohu na lžičku maličko jinak. Ženy leží na zádech, zatímco partner leží na straně. Roztáhněte nohy do polohy kraba a přitiskněte je na svého partnera. Věnujte pozornost správnému dráždění a stimulaci klitorisu, případně si můžete vypomoci rukou nebo vibrátorem.

Pavoučí síť

Oba partneři leží na boku a to tak, aby byli tváří v tvář. Nohy si vzájemně propletou, což zajistí, že budou u sebe co možná nejblíže. Muži toto propletení zajistí také hlubší proniknutí. Namísto klasického přirážení se zde osvědčilo jemné kroužení pánví.

Trochu jiný misionář

U misionářské polohy se nenadře hlavně žena. Vyzkoušet můžete alternativu v podobě podepření pánve jedním nebo dvěma polštáři. Díky tomuto jednoduchému kroku se budete cítit pohodlněji a navíc bude pánev vyvýšená, což bude mít vliv na stimulaci klitorisu a zejména G-bodu.

Mačkání

Nemyslíme v pravém slova smyslu. Žena si lehne na břicho tak, aby měla pohodlí, a natažené nohy nechá u sebe. Ruce má rovněž podél těla. Následuje muž, který si lehne na partnerku. Koleny a lokty se zapře, aby neležel na ženě celou svou váhou. Nohy má obkročmo okolo ženy. Jakmile pronikne do ženy, v kotnících se doporučuje nohy zkřížit, aby se umocnil mužův prožitek z celého milování.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno