Trápí vás větší bříško? Zde jsou tipy, jaké tričko si obléknout

Ne každá žena má míry 90-60-90 a proto se snaží hledat v obchodech oblečení, které by nějaký ten nedostatek skrylo. Správně zvolené oblečení vám často může opticky ubrat pár kilogramů a budete vypadat štíhlejší. Mnoho žen trápí větší bříško. Často si nevědí rady, co si na sebe obléknout. Jaký vrchní díl na sebe?

Správně zvolené tričko

Ženy, které mají nějaké ty kilogramy navíc a trápí je právě v oblasti bříška, mívají problém zvolit správný vrchní díl. Mnohdy zbytečně sahají po oversize kouscích, které navíc volí v té největší velikosti ve snaze skrýt bříško. Následně v tom však můžete vypadat jako v neforemném pytli od brambor. Důležité je zvolit správné střihy a kousky, které vám budou nejen slušet, ale také odpoutají pozornost od problematických partií.

Nemusíte oblékat nutně jen černou nebo tmavou barvu, které údajně ještě zeštíhlují. Ano, černá barva zeštíhluje, ale není nutno se do ní zahalovat od hlavy až k patě. Vybrat můžete i ty pestré a syté barvy. Je dobré dát si pozor na světlé barvy, které obvykle přidávají pár kilogramů, ale když sáhnete po tmavě zelené, tyrkysové, červené a podobně, chybu rozhodně neuděláte.

Zavinování je pomocník!

Jedním z vašich nejlepších přátel bude v oblékání právě zavinovací systém. Zavinovací střihy topů, halenek, košil je právě to nejlepší pro vás. Proč? Pomáhá tvořit krásný dekolt a opticky vytvoří siluetu přesýpacích hodin. Navíc můžete nechat zavinování trošku volnější, čímž se oblečení přizpůsobí plně vašim tvarům a velikosti.

Vrstvěte!

Vrstvení pomáhá odpoutat pozornost od problémových partií. Na podzim nebo v zimě to může být klasické tričko a na něj rozepnutý svetřík nebo dnes tolik oblíbený kardigan. V létě to může být delší vestička nebo například barevná košile, kterou necháte rozepnutou.

Řasení a splývavé materiály

Pro větší bříško jsou určitě zapovězeny těsné a obepnuté materiály. Také nejsou úplně vhodná trička, která jsou zbytečně krátká a mohou upozorňovat na bříško. Naopak splývavé materiály pomohou velmi dobře zakrýt problematické partie. Nevyhýbejte se ani řasení, to totiž umí roztříštit jednolitou plochu a pozornost odvedou jiným směrem. Pozor však, řasení by mělo být jednoduché a jemné, protože jinak zbytečně upoutá pozornost na bříško.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno