Toužíte po krásně zářivých vlasech? Zkuste trik žen z Japonska!

Obdivujete krásně zářivé a lesklé vlasy, kterými se pyšní japonské ženy? Můžete je mít i vy, vyzkoušejte tento trik! Snad každá žena touží po dlouhých, hustých a krásně dlouhých vlasech, které vídají v reklamách a módních časopisech. Neváháte utrácet nemalé částky za procedury v kadeřnictví, různé podpůrné prostředky a podobně. Stále to však není úplně ono. Co by vaše vlasy potřebovaly? Tento trik z Japonska!

Oddech pro vaše vlasy

Vyzkoušejte léčbu, kterou v Japonsku nazývají „head spa“. Jde v podstatě o jakési lázně pro vaše vlasy. Díky tomu posílíte pokožku hlavy a vlasy tak budou krásně vyživené a lesklejší. V salonech po celém Japonsku najdete tuto půlhodinovou masáž hlavy. Provede vám jí odborník, který ví přesně, jaké body na hlavě pořádně promasírovat.

Soustředí se na tlakové body na hlavě, krku i ramenou. Dále je na vlasy aplikován hluboce čisticí šampon, který pokožku hlavy osvěžuje a zanechává vlasy hedvábně hladké. Tato masáž může nejen zkrášlit vlasy, ale je také uvolňující, odstraní veškeré napětí, posílí kořínky vlasů a dodá jim hebkost a jemnost.

Trápí vás suchá pokožka hlavy, vypadávání vlasů, lupy či dehydratace vlasů? Jednoduchá masáž posílí pokožku hlavy, čímž snižuje tvorbu lupů, prokrvuje se. Masáž hlavy umí snížit také stres a celkové napětí. Je k dispozici ve většině japonských salonů a také jí najdete jinde ve světě. Nejedná se však o levnou záležitost.

Udělejte si masáž doma

Ano, jednoduchou, ale velmi posilující masáž hlavy si můžete provést také v pohodlí domova. Masírujte pokožku hlavy jemnými pohyby po dobu pěti až deseti minut. K lepší masáži používejte chladivý krém, který je vhodný na pokožku hlavy. Následně použijte hluboce čisticí a vyrovnávací šampon na vlasy, který odstraní mrtvé kožní buňky.

Při pravidelné aplikaci bude minulostí suchá pokožka hlavy nebo lupy. Vlasy se stanou zdravějšími, budou krásně hebké a lesklé. Provádějte tuto masáž pokožky hlavy pravidelně a výsledky se jistě velmi brzy dostaví!

6 Komentáře

  1. To jsou rady za všechny prachy. Možná kdyby napsali jaký masážní olej nebo krém a šampon použít, tak by byl článek užitečný.

    • Protože neexistuje univerzální olej či krém. Musíte hledat sama, jaký vám sedne nejlíp a za žádný prachy to za vás nikdo neudělá. Masáž hlavy je opravdu účinná a měla by se dělat při každém mytí vlasů. Fakt zabírá. Problém je, že vyžaduje určité úsilí a kázeň,na to je pro většinu lidí největší problém…

  2. Bože zas jedno plkání o ničem,proč teda nenapíšete vše a ne jen vše nakousnout a ve výsledku to je nula od nuly pojde!

  3. Zrušili PŽ a teď už si mohou dělat co chtějí. V PŽ by se už do článku obulo spousta přispívatelů .
    Čím víc pokožku hlavy zatěžuje, tím víc se tvoří lupy, protože se začne olupovat. Jakmile se objeví první lupy, je problém se jich zbavit. Nejlepší je jemné promasírování pokožky hlavy kvalitním, výživným šamponem při mytí a dostatečně opláchnout vlažnější vodou.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno