Těhotenská móda – co si pořídit a co už je zbytečné?

Během těhotenství se vám jistě dostane řada „zaručených“ rad. Co můžete jíst, co nesmíte, co dělat, co nedělat, jak se o sebe starat, co miminku dopřávat, jak jej pojmenovat nebo rovnou vychovávat. Také se k vám jistě dostanou tipy, co si obléknout, co určitě využijete a co naopak nevyužijete vůbec. Je nutno říci, že každá žena je jiná, každá má individuální požadavky. Pro jednu bude zbytečná sportovní podprsenka, protože nebude vůbec sportovat, pro jinou je to důležitý doplněk, protože bude ráda chodit na cvičení pro těhotné, sama se bude procházet po lese, jezdit na kole a podobně.

Obléknout se hezky i v těhotenství

To by chtěla každá žena. Těhotenství není nemoc, jak se neustále propaguje a i když se objeví bříško, tak nemusíte sáhnout po vytahaných a o číslo větších kouscích oblečení. Nemusíte se oblékat do pytlů a přesto vypadat skvěle, moderně a hlavně se cítit pohodlně. Co se vám bude jistě hodit, co využijete a bez čeho se možná také obejdete? Pár základních kousků by měla mít v šatníku každá těhotná žena!

Těhotenské kalhoty

Minimálně jedny těhotenské kalhoty, které budou nejen pohodlné, ale také moderní. Dnes už se vyrábí nejrůznější kousky, takže si můžete pořídit džíny, chino kalhoty i teplejší kousky, pokud vás čeká těhotenství v zimě. Jste-li milovnicí kalhot, pak se vám určitě vyplatí hned několik kousků.

Trička nebo topy

Základními kousky jsou nejrůznější trička a topy, případně halenky, které jistě využijete. Ať už do práce, kde se také chcete cítit pohodlně a navíc chcete vypadat dobře, případně na procházku či do kina s kamarády. Spousta maminek si vystačila s tričky a topy, které nosila před těhotenstvím.

Kardigan

V poslední době je velmi oblíbený kardigan, různě dlouhý, v jednoduchých barvách, se zdobením a podobně. Spousta žen při běžném nošení nedá na kardigan dopustit, natož těhotné ženy. Některé jsou také na zavazování, takže pro období podzimu, jara nebo chladnějšího léta je to ideální kousek.

Sukně, případně šaty

Jste-li z těch žen, které rády nosí šaty nebo sukně obecně, v těhotenství si jich můžete užít dosyta. Pro spoustu žen jsou sukně a šaty mnohem pohodlnější a lépe se v nich cítí, což jim pomáhá k sebedůvěře.

Dobře padnoucí prádlo

Správné spodní prádlo je důležité v každém ohledu, také v těhotenství. Zvětšující se bříško je důležité zahalit do prádla, které nebude nikde škrtit nebo se nepříjemně zařezávat. Naopak, hezky bříško obepne a podpoří jej.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno