Štíhlejší díky pár jednoduchým trikům v oblékání!

štíhlejší střih oblečení

Chcete vypadat štíhlejší? Ne, opravdu vám nepomůže džin z láhve, ale stačí pouze vytáhnout pár obyčejných triků z rukávu, abyste zvládli vypadat štíhleji – a takové opravdu existují. Naštěstí! Rádi vám prozradíme, jak se obléci, abyste mimoděk zakryli vaše přebytečná kilečka, ale stále vypadali šik a trendy.

Vrstvení?

Lidé si často myslí, že přidáním další vrstvy si zároveň přidávají další kilogramy, a tak vypadají tlustší. Není to pravda! Vrstvení naopak postavě lichotí, elegantně zakryje problémové partie a nejlepší je, že vy můžete ovlivňovat, kterou část těla si „zavrstvíte“ a tím pádem schováte a budete vypadat štíhlejší.

Nejlepší kamarádka? Černá!

Chápu, pokud je vaše oblíbená barva zcela jinde, nicméně, co se týče šatníku boubelky, černá barva by zde měla rozhodně převažovat. Ne nadarmo se říká, že černá zeštíhluje. Jo to opravdu tak, elegantně schová záhyby a přehyby, které by každá jiná barva jen zvýraznila. Pokud tedy nevrstvíte, volte černou!

Zeštíhlovací prádlo

Tenhle kouzelný pomocník má největší výhodu v tom, že jej jednoduše nikdo nevidí. Pořiďte si například zeštíhlovací body s krátkými nohavicemi, či jen zeštíhlovací kalhotky s vysokým pasem, které „pohltí“ bříško – záleží na vašich problémových partiích a na tom, jak se budete v tomto prádle cítit.

Džíny s vysokým pasem

Tenhle typ džínů by měl být součástí každého ženského šatníku. Ano, je pravda, že v dřívějších dobách, kdy byly in zvonáče a bokovky byly tyto džíny opomenuty, ne-li zavrhovány, nicméně doba se vrací a ženy opět pochopily jejich výhody. Jednoduše zakryjí bříško a když si do nich zastrčíte svůj top, budete ještě opticky vyšší.

Spodní prádlo

Budete se divit, i spodní prádlo má velký vliv na to, jak bude naše postava v oblečení vypadat. Nikdy nenoste podprsenku s širokými ramínky, která by při vykukování přitahují velkou pozornost a opticky zvětšují ramena. Noste podprsenku, která vaše prsa pevně objeme, ale netvoří žádné záhyby či hrbolky. Samozřejmě, správně padnoucí prádlo není vhodné pouze jako pěkný doplněk, ale také ovlivňuje vaše zdraví. Proto byste na kvalitním spodním prádle určitě neměla šetřit.

Doplňky

Nejvhodnějším šperkem jsou řetízky s přívěsky, které sahají do výstřihu. Klidně dejte ale také zavděk objemným náušnicím, hodinkám, šálám či ostatním nápadným šperkům a doplňkům, které dokážou odvést pozornost od dalších nepatrností, na které opravdu hrdá nejste.

Potisk a vzory

Rozhodně zapomeňte na rovnoběžné potisky – ať už velké nebo malé. Ty vás více než cokoli ostatní rozšíří. Naopak vsaďte na vodorovný potisk – nejlépe šaty. Tento vzor zajistí, že budete vypadat vyšší a štíhlejší. Pokud jej doplníte áčkovou sukní, máte prakticky vyhráno.

Kombinujte

Nemusíte se bát divokých kombinací, co se týče barev či vzorů. Klidně se oblečte trochu „divočeji“, odvedete tak pozornost od jakékoli nedokonalosti, protože jediné, co na vás půjde vidět bude tato odvaha, kterou pořádným kombinováním prokážete.

Protiklady se přitahují

Zkuste si obléci protikladné kousky oblečení – jako například volnou košili a upnuté kalhoty či naopak – upnuté tričko (pokud tedy nemáte problém s bříškem) a volnější spodek, jako sukni či kalhoty.

Který trik vyzkoušíte jako první?

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno