Snadné účesy, které vás rozzáří: Buďte svátečně krásná

Řešíte každé ráno, jaký účes si tentokrát do práce nebo i kamkoliv jinam vytvořit? Nechcete jen klasicky rovné vlasy! Nebo dokonce obyčejný cop, který o vás nic moc nevypovídá. Chcete se cítit dobře, pohodlně a zároveň občas vyzkoušet účes, který vám bude slušet, a zároveň nebudete muset nutně vyrazit vždycky ke kadeřnici. Připadají vám všechny fotky účesů, které okukujete na internetu krásné, ale na vás až moc složité? Nemusí to tak nutně být, chce to jen cvik, pár rad a je hotovo! Jaké účesy si můžete snadno vytvořit doma?

Zatočený rychlý cop

Zdroj: www.brit.co

Co budete potřebovat:

 

  • Umělé vlasy na připnutí (clip-in)
  • Gumičky do vlasů
  • Pinetky nebo malé sponky do vlasů

Jak postupovat:

Máte-li své vlasy dlouhé a husté nemusíte si pořizovat umělé vlasy a tento krok přeskočte. Pokud jsou vaše vlasy jemné a potřebovaly by dodat na objemu, můžete vyzkoušet clip-in, který je k nerozeznání od klasických vlasů. Vytvoříte díky nim plnohodnotný účes. Stačí jej jen nasadit podle návodu.

Začněte v přední části hlavy, buďto na pravé nebo na levé straně a rozdělte na poloviny. Jednu polovinu otáčejte (klidně navíjejte na prst), aby se vlasy točily. Jakmile zatočíte do půlky hlavy, sepněte pinetkou a totéž udělejte s druhou půlkou vlasů. Následně konce sepněte gumičkou a můžete zatočit konce podle libosti, do vyššího drdolu, do volného a rozverného drdolu ve spodní části hlavy.

Rozverný drdol se šátkem

Zdroj: www.brit.co

Co budete potřebovat:

  • Umělé vlasy na připnutí (clip-in)
  • Šátek do vlasů (nebo jakýkoliv menší)
  • Gumičky do vlasů
  • Výplň do drdolu
  • Pinetky či jiné sponky

Jak postupovat:

Opět platí jako u prvního účesu, pokud máte dlouhé a husté vlasy, můžete clip-in vynechat. Sčešte vlasy do hladkého copu, který upevněte gumičkou dole. Kolem gumičky obmotejte šátek tak, aby volně visel a mohli jste je dál upravovat.

Pokud potřebujete, použijte výplň do drdolu a smotejte vlasy do nízkého drdolu. Zajistěte pinetkami a máte v podstatě hotovo. Šátek můžete nechat volně viset, jeho konce zastrčit po stranách drdolu či jakkoliv jinak navázat. Chcete-li nedbalou eleganci, nestahujte drdol až moc a nechejte pár pramínků volných.

Pletený účes

Zdroj: www.brit.co

Co budete potřebovat:

  • Gumičky do vlasů
  • Pinetky nebo jiné sponky

Jak postupovat:

Tento účes je velmi jednoduchý, učešte vlasy na pěšinku, kterou udělejte uprostřed. Na jedné straně (popřípadě na obou, pokud chcete), vezměte část vlasů a rozdělte na tři stejné prameny a začněte plést cop. Začátek můžete klidně překřížit, jak to vidíte na fotografii, čímž celý účes ozvláštníte. Následně upevněte mezi zadní část vlasů pomocí pinetek a máte hotovo.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno