Snadné a rychlé pletené copy: Jaké účesy můžete vyzkoušet?

Také se vám líbí účesy na fotografiích, ale vytvořit je doma, je problém? Navíc, na účes nemáte hodiny, ale pár minut. Zná to asi každá žena, zamiluje si nějaký ten účes, který se poté snaží vytvořit doma před zrcadlem. Pokud nejste opravdu zručná, chvíli to bude trvat a ne vždycky musíte dosáhnout požadovaného výsledku, přeci jen, na fotce ty účesy vypadají tak složitě a komplikovaně. Pletením copů můžete strávit dlouhé minuty, klidně i hodinu. A upřímně, po ránu není času nazbyt, do půl hodinu musíte vmáčknout celou přípravu, na koupelnu máte často jen pár minut. Inspirujte se u těchto pletených copů, které můžete zvládnout během pár minut.

Boho pletený účes

Tento boho účes je velmi oblíbený, disponuje spoustou možností, takže jej můžete doladit podle vlastní fantazie. Vlasy sčešte na jednu ze stran a začněte z vlasů splétat trochu volnější cop, který můžete ukončit těsně u ucha, popřípadě jej plést až ke konci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Style (@stylemyway321),

Pletený cop na boku

Ani kratší vlasy se nemusí vzdávat pletených copů. Vlasy učešte na jednu stranu a začněte plést ze zbylých pramínků cop. Sčesané vlasy je dobré přelakovat nebo použít gel, aby držely celý den na boku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený OOTD (@fashionreblogger),

Spodní pletený cop

Máte rádi neobvyklé účesy? Vyzkoušejte tento účes! Předkloňte se, pročešte pořádně vlasy a začněte odspodu plést tradiční cop. Následně cop opatřete gumičkou a zbytek vlasů zatočte ledabyle do drdolu, který připevněte pinetkami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Yea Hair Studio (@yeahairstudio),

Dva rybí copy

Klasické dva copy jsou jen pro malé holky? Vyzkoušejte trochu volnější rybí copy. Udělejte si pěšinku uprostřed a na každé straně vytvořte rybí cop. U hlavy můžete jednotlivé prameny trochu povolit, což vypadá rozverně a moderně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristal (@krissypoohairview),

Neotřelý cop

Máte rády klasické a jednoduché účesy, kterým vetknete trochu nápadu? Vyzkoušejte klasický nízký cop, který doplníte pleteným culíkem na boku. Upleťte si z menších pramínků cop podél čela, opatřete gumičkou a poté udělejte jednoduchý nízký cop.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marcella Bella | Hair & Makeup (@styles_bymarcella),

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno