Sex po telefonu? Zkuste rady přímo od profesionálek!

Sex po telefonu už dnes není velkou neznámou, jako tomu bylo před pár lety. Je to jisté okořenění stávajícího vztahu. I sex po telefonu se musí umět, dokonce, a to s podivem, má jistá pravidla! Kde je však zjistit? Zeptali jsme se těch nejpovolanějších, profesionálek, které se sexem po telefonu živí. Jejich rady mohou pomoci, aby váš sex po telefonu s partnerem byl žhavý a sexy zároveň.

Otevřenost

Důležitá vlastnost! Naslouchejte partnerovi, často během hovoru narazí na téma či techniku, kterou by chtěl vyzkoušet. Po telefonu se toho dá přeci jen víc říct, když je člověk schován za anonymitou mobilu.

Představy a zase představy

Telefonní sex je ideální pro hovor o tématu, které partnera sexuálně vzrušuje. Nechte jej, aby své představy nahlas řekl, věnujte mu čas. Možná se to nezdá, ale sexem po telefonu se můžete o svém protějšku dozvědět spoustu věcí, které se ve skutečnosti bojí říct.

Neměňte svůj hlas

Anonymita telefonu ve vás může vyvolávat potřebu se maličko změnit, minimálně změnit hlas. Nedělejte to. Když se až příliš soustředíte na to, jakým hlasem mluvíte, nemusíte si celý žhavý hovor užít, popřípadě v půlce stejně zjistíte, že se váš hlas vrátil do původní polohy.

Cvičte

Máte pocit, že sex po telefonu úplně neovládáte? Cvičte! Jedete do práce autem? Zkuste to právě v něm, někde kde jste sami a můžete si zkoušet různé polohy hlasu jako šepot, vrčení a podobně. Cvičením se zdokonalíte a váš partner to jistě ocení.

Vytvořte si seznam slov

Buďte opatrní s volbou slov, ne všichni ocení ponižování, nadávky a podobně. Je dobré se dopředu domluvit, která slova jsou povolená a která naopak úplně zapovězená. Díky tomu se nedostanete do nepříjemné situace.

Postup předem naplánujte

Aby mezi vámi nepanovalo trapné ticho, dopředu se domluvte, co chcete v tomto rozhovoru probrat, jakých témat se dotknout a co prozkoumat. Budete tak připravení a nenastane chvíle, kdy budete rychle lovit v paměti, co ještě říct.

Studujte

Před sexem po telefonu se nebojte studovat a brát inspiraci v četbě erotických příběhů. A pozor, klidně během sexu po telefonu přečtěte partnerovi nějaký ten sexem nabitý příběh.

Nespěchejte

Nekonečné škádlení, hlas nabírající na intenzitě, popisování každého jednotlivého pohybu, to je na tom to krásné. Proto nespěchejte. Vyhraďte si na sex po telefonu čas, nikam nechvátejte, užívejte si to příjemné mrazení.

Nebojte se mluvit

A to klidně i o věcech, které jsou už mimo vaší ligu, které nikdy neuděláte. Přiznejte si navzájem vaše nejtajnější sny i věci, které vás možná lákají, ale nikdy je nevyzkoušíte. Pro tyto situace je sex po telefonu ideální.

Nebojte se použít erotické hračky

Posuňte sex po telefonu na vyšší úroveň! Erotické hračky jsou dovoleny ba co víc, jsou vítány! Během hovoru vyzkoušejte přímo na sobě vibrátor či jiné další pomůcky.

Vezměte si na sebe něco sexy

Nemusíte doma sedět v teplácích, ale vezměte si sexy kalhotky nebo erotický komplet. Budete se cítit svůdně a to se odrazí na vašem hlasu.

Buďte hlasití

V posteli moc hlasití nejste? Tak v sexu po telefonu být můžete. Dejte volný průchod vaším vlastním emocích a potřebám.

Vždy buďte sami sebou

Partner se do vás zamiloval jistě pro to, jací jste. I když sex po telefonu svádí zkoušet se vymanit ze svých běžných standardů, vždy buďte sami sebou. Jen tak se cítíte nejlíp a budete pevni v kramflících.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno