Sex po telefonu hýbe světem. A oživí i váš vztah!

V dnešní uspěchané době je anonymita stále více v oblibě. V okleštění stereotypem také stále více párů hledá řešení, jak si zpestřit sexuální život. A Padesát odstínů šedé už přineslo všechna zpestření, co se dalo. Dokonalou kombinací těchto dvou aspektů je sex po telefonu. Ještě jste jej nevyzkoušeli? Chyba!

Připravit, pozor…Haló?

Důležité je se nebát experimentovat! A nikde není řečeno, že sex po telefonu je pojem pouze pro několik set kilometrů vzdálené dvojice. Klidně si můžete volat i z pokoje do pokoje, abyste patřičně nažhavili nejen drát, ale i partnera. Důležité pouze je mít výhodný paušál, fantazii a představivost. I tady samozřejmě platí pár pravidel, kterými byste se měli řídit, abyste posléze hořce nelitovali.

Štěstí přeje připraveným

Asi jen těžko si lze text věrohodně připravit dopředu, možná tak v případě, že použijete skype a papírek s textem budete držet za monitorem počítače, tady ale důvěryhodnost přednesu značně pokulhává. Určitě je ale dobré sesumarizovat si v hlavě alespoň částečně jak byste si průběh představovali. Základem je zůstat přirozená! Rozhodně se nijak nepřetvařujte a nijak se do toho nenuťte. Pokud se necítíte dobře, je lepší experiment odložit a nechat to na jindy. Můžete ale také několika jednoduchými triky napomoci uvolnění a navození příjemné atmosféry. Zapalte si svíčky, pusťte si oblíbenou romantickou hudbu. Přesvědčte se, že jste „v bezpečí,“ máte zatažené žaluzie a závěsy a zamčené dveře a nikdo vás nebude rušit. Trapná situace může navždy zlomit kouzlo tohoto způsobu erotických hrátek.

Nalaďte se bez ladičky

Pro většinu z nás může být obtížná situace jak začít. V první řadě se ubezpečte, že partner na druhé straně telefonu má stejné možnosti a myšlenky a nejede třeba právě metrem přes celé město. Vhodnou formulkou je například: „Myslím na tebe, copak máš teď na sobě?“ Nebo připomenutí nějakého lechtivého společného okamžiku – u večeře, v kině nebo v parku. Záleží na vás. Alespoň jak začít je užitečné si promyslet předem, pak už můžete improvizovat.

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi…

Zároveň promyslete jak situace působí na toho druhého. Pokud nepoužíváte obvykle v intimních chvílích peprná a sprostá slůvka, neuchylujte se k nim ani nyní. Zůstaňte sami sebou! No řekněte dámy, když máte sex se svým partnerem, nepředstavujete si někdy někoho jiného nebo jinou situaci? Sexuální akt jako takový je stejně z 80 % podmíněn představivostí a erotickými myšlenkami. Aneb – když se soustředíte na dinosaury, jen stěží se necháte eroticky vzrušit. Nebojte se telefonu představit své sexuální fantazie. V podstatě máte dvě možnosti – popsat tomu druhému, co právě děláte a nebo co byste chtěli dělat. Takže přichází ta pravá chvíle pro vaši představivost, tajné sny a vše, co se vám vždy jen honilo hlavou! Nasaďte svůdný tón a vyjádřete, po čem toužíte. Svěřit tyto představy telefonu je pro mnohé snadnější než partnerovi přímo z očí do očí.

sex po telefonu plný fantazie
Povolte uzdu fantazii…

Co na muže dokonale zabírá?

Přestože muži jsou nejvíce vzrušitelní přes zrakové vjemy, sluch také zabírá dokonale! Máme pár tipů, čím muže zaručeně vzrušíte!

  • Popis erotického prádla, které právě máte na sobě zaručeně funguje.
  • Popis, co dělají nebo by mohly dělat vaše prsty. Nezapomeňte, že tajemno je erotické. Nepoužívejte přesná a stručná slova, ale synonyma, metafory a přenesené významy pro jednotlivé části těla a pohyby.
  • Zahlťte telefon pocity, které byste chtěly vnímat vlivem jeho doteků. Předestřete mu, co by měl s vámi dělat a nechte jej, až se patřičně rozpálí, aby sám převzal iniciativu
  • Nebojte se vzdychat, pamatujete na písničku „J´taime?“

Výhody?

Jistěže má partnerská kratochvíle nesporné výhody! Nikdo při tom neotěhotní. Více si ujasníte své fantazie a co byste vlastně doopravdy chtěli. Naučíte se spolu otevřeněji a trochu lépe komunikovat. Obohatíte si slovní zásobu. Rozvinete svoji fantazii. A dostanete se partnerovi o trochu více pod kůži!

Nevýhody

Existuje samozřejmě i několik negativních stránek erotické zábavy. Ženy, které se touto kratochvílí rozhodnou živit mohou být společností odsuzovány jako prostitutky. Pokud se ke vzdychání přes telefon budete uchylovat stále častěji, můžete se na něm jeden nebo druhý stát závislí a odsoudit skutečný sexuální život vás dvou! Jak říká sexuolog Zvěřina, závislých na sexu po telefonu stále přibývá, o to hůře, že si to nechtějí přiznat a něco s tím dělat…

Co rozhodně nedělat?

Nezapomeňte se vyvarovat několika začátečnických chyb. Rozhodně podobné pokusy nepraktikujte se spolubydlícím, rodiči nebo jinou známou osobou za zdí nebo za dveřmi. Nekoktejte. Neříkejte přehnané lži. Nenechte se ničím rušit – seriály, hlad a žízeň, tělesné pochody, myšlenky na důležitou pracovní schůzku následující den – to vše musíte před vytočením čísla překonat a zvládnout. A pokud jste s partnerem teprve relativně krátkou dobu, dobře promyslete, jak moc dobře jste se stihli poznat – pokud na něj náhle vybalíte sadomasochistické sklony, nejspíše bude nepříjemně překvapen!

Proč to funguje?

I kdyby vás sužovaly pochybnosti o správnosti vyzkoušet právě tento způsob erotiky, považte, kolik erotických linek úspěšně funguje! Muži to milují! Mohou popustit uzdu svým představám a v mysli dělat cokoliv,co se doposud v posteli neodvážili. A vy můžete být alespoň jednou ta dračice, která řídí mužské fantazie a provozuje chlípné praktiky!

Proč je sex po telefonu prospěšný?

Každý už ví, že sex je prospěšný zdraví. Statistiky mají ale mnohem zajímavějších souvislostí se sexem po telefonu:

  • Masturbace žen oddaluje příchod menopauzy a stárnutí a je prospěšná srdci a cévnímu systému.
  • Průměrný pár má po roce vztahu sex 2x týdně. Nepokulháváte za statistikou? Neotálejte a vyzkoušejte sex po telefonu!
  • Zhruba 12 % všech manželských dvojic volí raději oddělené ložnice pro vlastní pohodlí. O důvod více zvednout telefon a zavolat tomu druhému, co právě dělá!
  • Pouze 29 % žen dosáhne při běžném styku se svým partnerem orgasmu. Jedna věc je nevěřit statistikám a netrápit se tím, že jste orgasmu nedosáhla. Druhá věc je, že při sexu po telefonu si orgasmus můžete přivodit sama, efektivně a neopakovatelně! A pokaždé…
  • Předehra? Statistika uvádí, že muži potřebují k vyvrcholení dvě až tři minuty přímé stimulace, kdežto ženy dokonce až 20 minut! Což lze vyřešit opět sexem po telefonu. Klidně zvedněte sluchátko až když jste už v nejlepším, bude to o velkolepější!

Potřebujete další důkazy a tipy? Důvěřuje šelmě, která ve vás je, nebojte se a udělejte pro svůj vztah něco neobvyklého. Partner vám bude zobat z ruky a hovořit o vás jako o sexuální bohyni!

2 Komentáře

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno