Potěšení pro všechny ženy? Vyzkoušejte dráždění děložního čípku!

V cervikálním orgasmu hraje stěžejní a hlavní roli čípek neboli cervix. Během něj se provádí stimulace čípku a jeho okolí. Žena neprožívá jen fyzickou rozkoš, ale také psychickou. Uvolňuje se celé jejich tělo, objevuje se pocit uvolnění a všechno napětí je pryč. Bohužel ne vždycky ženy dosáhnou orgasmu. A věděli jste, že orgasmus nemusí být jen jeden? Existuje jich hned několik! Znáte například cervikální orgasmus?

O co jde?

V podstatě jde o orgasmus, při kterém je zasaženo celé tělo. Uspokojení a také vzrušení se objevuje po dlouhém a velmi intenzivním sexu. Tento orgasmus není až tak známý, proto se nemusíte divit, že jej neznáte. Většina žen nejen neví, že existuje, ale bohužel jej ani nedosáhla, což je velká škoda. Ty ženy, které jej zažijí, nám jistě dají zapravdu. Proč název cervikální? Odvozuje se od slova cervix, což je děložní čípek.

Ten je v ženské pochvě uložen hluboko. Nejde jej proto dosáhnout tak jednoduše, jako klasického orgasmu. Když se však budete soustředit, hodně trénovat a především se urputně nesoustředit, pak se to možná vyplatí a vy si užijete cervikální orgasmus, jak se patří! Prožijete-li tento druh orgasmu, pak už nebudete toužit po žádném jiném a rozkoš spolu s uvolněním tak dostanou úplně nový rozměr.

Orgasmus můžete trénovat

Nikde není řečeno, že jakmile uděláte pro cervikální orgasmus vše, automaticky jej dosáhnete. To ostatně nejde někdy ani u běžného vaginálního orgasmu. Budete-li však trénovat, pak nejen, že lépe poznáte své tělo, ale můžete také dosáhnout cervikálního orgasmus. Někdy se popisuje také jako intenzivní orgasmus, do kterého se zapojuje všechno, dokonce i tělo a psychika. Vibruje vám celé tělo, cítíte brněné od kořínků vlasů až po špičky u nohou. Přichází velmi důležitá otázka. Jak vlastně dosáhnout cervikálního orgasmu?

Začněte hezky od začátku

Děložní čípek je umístěn uvnitř ženské pochvy, přesněji na zadní straně. Tím, že je cervix (děložní čípek) umístěn poměrně hluboko v ženské vagíně, proto není snadné se k němu dostat a je nutná takzvaná sexuální penetrace (průnik určitou částí těla do pochvy, řitního otvoru nebo úst). Vyzkoušet můžete partnerův penis, popřípadě také dlouhý vibrátor (nejlepší je dildo). Pro ženy to nemusí být ze začátku úplně příjemné, protože je to velmi intenzivní. Na začátku proto postupujte opatrně, partner by k vám měl být přinejmenším citlivý a penis do pochvy zavádět opatrně a pomalu.

Jde také o to zvolit si správnou polohu. Oba partneři se musí cítit pohodlně, dobře a také bezpečně, aby nedošlo ke zbytečnému zranění. Pro lepší proniknutí se musí děložní hrdlo doširoka rozevřít, aby měl muž lepší přístup k děložnímu čípku. Doporučuje se poloha „na pejska“. Rovněž se traduje, že cervikálního orgasmu dosahují lépe ženy, které jsou po porodu. Zde je totiž děložní hrdlo rozšířeno a je snadnější se k děložnímu čípku dostat. Nutností je také dostatečně dlouhá „věc“ kterou se snažíte vyvolat cervikální orgasmus.

Sáhněte proto po dostatečně dlouhém dildu, popřípadě je nutno, aby partnerův penis byl velmi dobře vyvinutý. Existují návleky na penis, které by mohly pomoci. Samozřejmě, jak už jsme výše zmínili je nutno, aby žena byla uvolněná, myslela jen na přítomný okamžik, nesnažila se urputně cervikálního orgasmu dosáhnout, nemyslela během tréninku na to, co má koupit a podobně. Můžete to zkoušet několikrát a cervikální orgasmus se nedostaví. Nevzdávejte to, určitě se při pravidelném tréninku objeví!

4 Komentáře

  1. Do pindy, to je ale kravina :-D. Bozka ty si ;-). Lidi myslete, hloubka vaginy je do 12 cm, český průměr panisu 14,5cm….toto co se tu popisuje, je jako kdyby si slečna autorka narvala dildo do močové trubice. Dobrou noc :-*

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno