Partnerský horoskop: žena Býk a muž Vodnář

Chcete vědět, jaký doopravdy je? Ať už je řeč o partnerovi, kamarádovi nebo šéfovi v nové práci. Horoskopy pomohou! Mohou pomoci jemně nahlédnout do budoucnosti a ukázat, jaký dotyčný člověk doopravdy je. Protože při prvních schůzkách se snaží lidé udělat co možná nejlepší dojem. Později se projeví skutečný charakter, špatné vlastnosti a negativa. S horoskopem se těmto problémům nevyhnete, ale minimálně budete zhruba vědět, jak jednotlivá znamení mohou reagovat nebo jaké mají rysy. Samozřejmě to neplatí pro všechna znamení, ale už s tím můžete nějakým způsobem pracovat.

Jak je to s partnerem?

Partnerský horoskop zkoumá spousta lidí. Povětšinou jsou to ženy, které se o to, zda se k sobě opravdu hodíte, hodně zajímají. Jaké má váš protějšek znamení obvykle, sondujete jako první. Chcete si projít jeho charakteristiku a podívat se, jaký vlastně je, co od něj čekat. Bude věrný jedinec? Nebo si jej budete muset držet hodně na uzdě? Popřípadě, jak to jde vám dohromady? Klapne to? Zapadnete do sebe jako dílky puzzle? Nebo to bude trochu Itálie s hádkami a létajícími talíři?

Charakteristika – žena Býk

I když v životě nebude mít štěstí a objeví se hned několik zádrhelů, poradí si s tím s obdivuhodným klidem. Je otevřená, poctivá a ve světě se neztratí. Na nic si nehraje a určitě jí nikdy neuvidíte se slzami v očích snažit se získat to, po čem touží. Ženské úskoky, triky? To není vůbec nic pro ni! Má morální a citovou odvahu, dost věří sobě a v ženy obecně. Pokud vidí nevyužitou příležitost, chopí se jí, ale není ta, která by skočila po všem. Hledá opravdového muže, protože věří, že je opravdová žena. Od partnera očekává, že jí zabezpečí, ale rozhodně není zlatokopka, která vybírá protějšek jen podle výše konta. Vůči svým nepřátelům je lhostejná, své přátelé naopak zahrne láskou, projevy náklonnosti. Ve chvíli, kdy to potřebují, je umí povzbudit a také utěšit.

Charakteristika – muž Vodnář

Muž ve znamení Vodnáře? Asi od něj nečekejte romantiku, zamilovaná gesta a podobně. Co se přátelství týče, jde o jednoho z nejlepších a nejoddanějších přátel na světě. S láskou to už bude přeci jen o něco málo horší. Vodnář má rád všechny okolo, takže když už řekne, že někoho rád nemá, pak je třeba zbystřit, protože je to už co říct. Tento muž nechce úplně ukazovat své city a pocity, takže se bude vyhýbat všem a všemu okolo. Velmi rád odhaluje pocity druhých, ale vlastní ne. Je složitá osobnost, takže vlastně nevíte, jestli vás jen nevodí za nos. Jeho život je plný změn, sporů a nečekaných událostí. Někdy s ním můžete zažít také chvíle klidu. Jakmile má jen podezření, že je vykořisťován, jeho šarm ihned zmizí.

Hodí se k sobě?

Po praktické stránce jsou tato znamení dobrá, vyhovují si, vzájemně se doplňují. Možná je to až neskutečné, ale Býk má přesně ty vlastnosti, které potřebuje Vodnář a naopak, Vodnář má ty vlastnosti, které Býkovi schází. Vodnář je tvořivý, propadá ideálům, ale je nestálý. Býk je zase praktický, vyrovnaný a stojí nohama na zemi. Obě znamení milují umění, velmi nápaditě si umí zařídit svůj dům, rádi chodí do kina, divadla a podobně. Býk přinese stabilní a jistý domov a život, Vodnář zase povzbudí protějšek udělat věci, které by normálně neudělal. Problém se může objevit tehdy, kdy Býk neví, jak reagovat na emoce Vodnáře, naopak Vodnář nebude chápat, jak může být Býk tak netečný ke všemu.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno