Partnerský horoskop: žena Býk a muž Štír

Při brouzdání internetem narazíte na počasí, na zprávy, ale například také na horoskopy pro následujících pár dní. A v danou chvíli si říkáte, proč ne, přečtu si, co mě čeká. Možná se na obzoru objeví nějaká ta nová zpráva? Povýšení v práci? Štěstí v oblasti vztahů nebo dokonce nějaká ta nová láska. Ať už horoskopům věříte nebo ne, přečtete si je. Možná se nad tím pozastavíte, možný se zasmějete. Vědět, co vás čeká a nemine? Kdo by tohle nechtěl?

Věřte nebo nevěřte

Horoskopy jsou na světě již dlouhé roky. Postupem času získávaly na popularitě a dnes na vás mohou vykouknout snad z každých novin nebo časopisů. Běžné webové portály také poukazují na svou rozmanitost a kromě drbů, zpráv nebo počasí na něm najdete také horoskopy. A horoskopy se mohou vztahovat takřka ke všemu. K práci, zdraví nebo také k lásce. Partnerský horoskop je tady a vy už nyní můžete zjistit, jak se k sobě znamení hodí.

Charakteristika – žena Býk

Žena ve znamení Býka nemá úplně ráda, když jí druzí oponují a to zejména na veřejnosti. Vše dělá ráda pomalu, nikam nespěchá, pokud jí popoháníte, se zlou se potážete. Málokdy bývá impulzivní. Zase to není žádná krotká ovečka, takže když musí a je k tomu donucena, umí být prudká. Když jí někdo nebo něco hodně vytočí, pak umí pouštět síru. Málokdy si stěžují nebo naříkají, nejsou to padavky. Má však smyslnou povahu, nevyužívá své ženské zbraně ve světě mužů, aby něčeho dosáhla. Není také zlatokopka, přesto čeká, že se o ní manžel nebo partner postará. Je věrná kamarádka, umí podržet a podpořit, když je to třeba, raduje se z vašich úspěchů, utěšuje, když něco nevyjde tak, jak si představujete. Vadí ji silný zápach, nikdy si do vázy nedá umělé květiny.

Charakteristika – muž Štír

Vášeň? Ta je pro muže ve znamení Štíra typická. A to není myšleno jen v milostné vášni, ale celkově. Jakmile se do něčeho pustí, vášeň je na místě. Když začne nové přátelství, zakousne se do něj a vášnivě jej pěstuje, práce, děti, život, debaty o smrti, zkrátka všechno, co se v životě Štírů děje je ve znamení vášně. Na první pohled může klamat a vypadat jako chladný, ale jakmile k němu přistoupíte blíž, na vlastní kůže zjistíte, co vášní je myšleno. Velmi rád filozofuje, fascinuje ho tajemství existence, snaží se zjistit, co stojí za vznikem světa. Rád se obklopuje přepychem, má sklon přehánět různé věci – spousta jídla, pití, lásky a podobně. Je silný, jistý si v kramflících a možná někdy na druhé zbytečně tvrdý.

Hodí se k sobě?

Milostný vztah mezi těmito znameními? O vášeň, lásku a sexuální přitažlivosti nebude nouze! Jejich milostné vzplanutí je velmi rychlé, během chvilky do sebe zapadnou a na společné chvilky v posteli nebudete dlouho čekat. Tato znamení se s tím vůbec nepárají! Konečně jste našli protějšek, který má stejný temperament, konečně někdo, kdo jim stačí! Nemusíte se bát, že první zamilovanost a tím i vášeň se časem utlumí, klidně i po roce to mezi nimi bude vřít. Po této stránce nebude žádný problém, ale je nutno se mít na pozoru, abyste v celkovém nadšení a zamilovanosti neztratili kontakt s realitou. Býk je zamilovaný na doraz, ale stále je jednou nohou na zemi a ví, že musí druhý den do práce. Mají smysl pro stabilitu, nemají potřebu si zahýbat. Občas si sice vymění nějakou hádku, nebudou vždy ve všem spolu souhlasit. Hádky budou vznikat především kvůli jejich tvrdohlavosti.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno