Partnerský horoskop: žena Býk a muž Ryby

Bude se k vám hodit? Povýšení v práci? Většina Čechů má o horoskopu přehled a sleduje jej nejen u sebe, ale i u blízkých. Ano, o horoskop druhých se také zajímá spousta lidí, i kdyby jen náhodně. Někteří lidé jsou dokonce přesvědčeni o tom, že horoskop ovlivňuje skutečně jejich život. Zhruba padesát procent lidí věří horoskopům a přibližně sedm procent přiznalo, že horoskopy jsou pro ně důležité, že mají velký vliv na jejich život. Jak jste na tom vy? Věříte jim? Nebo je pokládáte jen za příjemné zpestření, které však nemá žádnou váhu?

Věřit jim nebo nevěřit?

Filozofická otázka, na kterou si bude muset odpovědět asi každý sám. Věřit nebo nevěřit? Do jisté míry mohou horoskopy odhalovat charakter jednotlivých znamení a to, jaké mají pozitivní a negativní stránky. Horoskopy sleduje drtivá většina lidí, dokonce i ti, kteří jim až tak nevěří nebo se jimi neřídí. Sledovat můžete nejrůznější horoskopy, co vás čeká v budoucnosti, jak si povedete v kariéře nebo partnerský horoskop.

Charakteristika – žena Býk

Žena ve znamení Býka může trpět občasnými výbuchy hněvu. To jsou pak takové výbuchy, že i zkušení muži se mají na pozoru. Ovšem tyto výbuchy nejsou samovolné, většinou k tomu musí přijít po řádné a dlouhodobé provokaci. Je otevřená, poctivá, má se ráda, věří v ženské pokolení. Má morální a citovou odvahu, vlastní sebedůvěru. Když se před ní objeví příležitost, kterou nikdo nevyužije, chopí se jí. Chce k sobě opravdového muže, který se o ni postará. Ovšem zlatokopka není. Má svou vlastní vůli, je silná, nedosahuje věcí, které chce nízkými ženskými triky. Má dostatečné množství sebekontroly. Muž jí musí brát takovou, jaká je. Její přátelé jsou pro ni vším, podporuje je, pomáhá. Nepřátele ignoruje. Miluje vůni přírody, nic umělého, s umělými květinami na ni nechoďte.

Charakteristika – muž Ryby

Muž ve znamení Ryby dokáže všechno, co si přejete, ale také všechno, co nechcete. Od protějšku vyžaduje pevná rozhodnutí, rázné činy, schopnost udělat vše, co je nutné a důležité. Ne všichni muži ve znamení Ryb jsou však něžní snílci, mají dobrou představivost. Když se chopí příležitosti v oblasti práce, půjde jim to. Mají bystrý mozek, směřují k reálným cílům. Nedělá jim problém zabezpečit slušně sebe i rodinu, někdy může dosáhnout velkého bohatství. Má potenciál, který si nenechá jen tak zabrzdit. Mluví pomalu, mírumilovně, hledí si svého, umí naslouchat. Ryby obecně jsou vnímavé, proto se jim ostatní často svěřují s problémy, občas to pro ně není jednoduché poslouchat trable ostatních.

Hodí se k sobě?

Tento vztah je postaven na poměrně solidních základech, takže přijde-li nějaká ta bouřka, jen tak vztahem neotřese. Jejich vztah je harmonický, milostný, skvěle se doplňují. Ryby jsou citlivé, plné pochopení, intuitivní a vždy ochotné pomoci druhým. Pro Býka jsou zase velkou inspirací, proto jej budou podporovat opravdu ve všem, co budou dělat. Býk je založen prakticky, pro Ryby je občas dobrou kotvou, je pozorný, ohleduplný a umí vycítit, co si Ryba opravdu myslí. Mají spolu něžný vztah, žádné velké zvraty nebo hádky. Jeden se na druhého může spolehnout. Dominantnější roku může mít Býk, protože stojí nohama pevně na zemi, spravuje finance a řeší praktické věci.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno