Partnerský horoskop: Žena Býk a muž Kozoroh

Láska, zdraví, rodina, přátelství, kariéra. To všechno jsou aspekty, kterými můžete skrz horoskopy nahlížet do budoucnosti. Ostatně některé horoskopy jsou přímo rozděleny na tyto či jiné kategorie. Horoskopy často poukazují na celkovou charakteristiku jednotlivých znamení a dávají tak vědět, jaké vlastnosti – dobré i ty špatné, mohou jednotlivá znamení mít. Samozřejmě to neplatí celoplošně, protože záleží na spoustě věcí, na výchově. Chcete-li však zhruba vědět, jak se dané znamení chová, pak je toto ideální volba.

Partnerský horoskop je oblíben

Ano, spousta lidí chce vědět, zda aktuální partner nebo partnerka jsou ti praví a hodí se k sobě. Ač to neberete zas tak vážně a ve chvíli, kdy to mezi vámi funguje, kašlete na nějaké partnerské horoskopy, vždycky si je přečtete. Není to přeci špatně. Partnerské horoskopy srovnávají jednotlivá znamení a snaží se z nich vyčíst, zda se k sobě hodí, jak to mezi nimi bude fungovat, kde se objeví třecí plochy a bude vznikat problém. Máte vedle sebe partnera a chcete zjistit, jak vám to bude společně klapat? Jak vám to půjde?

Charakteristika – žena Býk

Ač čeká od muže, že jí plně zabezpečí, není to zlatokopka, takže nejde po penězích. Od muže čeká něco víc. Je to klidná žena, kterou jen tak něco nerozhází, ale když jí naštvete a vyprovokuje, pak vám předvede nekontrolovatelný výbuch hněvu, před kterým se schovávají i muži. Má morální a citovou odvahu, je si jistá svými přednostmi, ale nepoužívá je k tomu, aby dosáhla toho, čeho chce. Má dostatečné množství sebekontroly, když vidí šanci, chopí se jí, ale není typickým tahounem. Svým přátelům projevuje dostatečné množství náklonnosti, takže je podporuje, když je to potřeba. Své nepřátele ignoruje, nezabývá se jimi. Má své hranice, za které se nevydává, není intelektuálka, kterou nebere filozofická literatura, ale neznamená to, že není chytrá. Má ráda přírodní vůně, čerstvé květiny a přírodu.

Charakteristika – muž Kozoroh

Muž ve znamení Kozoroha si okolo sebe sám a dobrovolně postavil zeď, kterou jen tak nerozboříte. Je to ostýchavý, ale silně odolný jedinec. Je opravdu hodně ctižádostivý, velmi mlčenlivý. Dává přednost často samotě, i když ve skrytu duše touží po obdivu a uznání. Je vyrovnaný, praktický a svou frustraci zakrývá strohostí. Jeho základní povahu nezměníte, ale jakmile se osmělí a najde odvahu, může se vám otevřít v mnoha ohledech. Předstírá, že mu komplimenty nic neříkají a zvládne život bez nich. Není to vždycky tak. Potřebuje slyšet, že je žádoucí, že je chytrý, zajímavý a prostě skvělý.

Hodí se k sobě?

Býk a Kozoroh jsou dvě znamení, které mohou zajistit spolehlivý, dlouhotrvající a stabilní vztah, který bude prosycen hlubokou láskou, upřímností a partnerstvím. Obě znamení ovládá zemský živel, proto je čeká dlouhý, spokojený a šťastný život. Berou zodpovědnost vážně, na svět mají reálný pohled, jsou klidní, takže žádné výkyvy nálad nebo prudké hádky nečekejte. Budou se vzájemně podporovat, budou si oporou. Jejich vztah představuje bezpečí a tolik potřebný klid. Nejsou úplně pro experimenty nebo netradiční život, raději mají svůj klid a tradice. Obě znamení si zakládají na své kariéře, nestačí jim jen obyčejné zaměstnání, ale chtějí se také ve svém oboru realizovat. Jejich intimní život bude naplněn romantikou a vášní, dávají si drobné dárky, čímž si vzájemně dokazují, že jim na sobě záleží.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno