Partnerský horoskop: žena Blíženec a muž Rak

Snad každý člověk někdy četl nebo slyšel svůj či cizí horoskop. Je to v podstatě už běžná součást našich životů. Není se čemu divit, horoskopy jsou dnes už takřka všude. Prolistujete novinami a v zadní části si, kromě křížovky, můžete přečíst, jaký bude váš den nebo následující dny. Co vás čeká a co vás rozhodně nemine? Ať už to berete s pořádnou rezervou nebo horoskopům stoprocentně věříte, přečíst si je přečtete. Jen tak. Protože tam je.

Věříme nebo nevěříme?

Horoskopům obecně věří půlka populace, přibližně sedm procent pak do té míry, že jim horoskopy ovlivňují každodenní život. Ať už jste na tom jakkoliv, určitě znáte také partnerský horoskop. Zde se snažíte přijít na to, zda vám to bude ve vztahu klapat, zda jste pro sebe stvoření. Zjišťujete jeho stinné stránky a následně je porovnáváte. Vyjde to? Budete spolu dlouho? Bude vztah harmonický a bez zbytečných hádek? I na to vám může horoskop v jistém smyslu odpovědět.

Charakteristika – žena Blíženec

Když se muž dá dohromady s ženou ve znamení Blížence, pak nezíská jednu, ale nejméně dvě ženy. Žena zrozená v tomto znamení v sobě skrývá zhruba dvě osobnosti, možná i tři nebo čtyři. Její mysl je pořád aktivní, takřka nikdy se nezastaví. Jednou je milá, cudná a příjemná, podruhé je hvězdou večírku a žádná zábava se bez ní neobejde. Umí být kritická, sarkastická, pokud nemá náladu, není radno jí jakkoliv popouzet. Je také dobrou herečkou, když je to potřeba. Svého muže velmi miluje, je tedy o tom přesvědčená, ale to jí nebrání, aby koketovala a byla přitahována dalšími muži. Ne vždycky je pro ni věrnost udržitelná. Umí se nadchnout pro každou věc nebo sport. Chce být doopravdy zamilovaná, má ráda lásku, chce se o někoho opřít. Když se v ní projeví feministické já, muže najednou k ničemu nepotřebuje.

Charakteristika – muž Rak

Poznat muže ve znamení Raka je náročné. A to nejen na čas, ale především na trpělivost. Umí být rozmarný sukničkář, ale také velmi citlivý a empatický jedinec. Nikdy se nesvěřují cizím a neznámým lidem, mnohdy o nich vše neví ani jejich nejlepší a nejbližší přátelé. Je obezřetný, občas pesimistický, takže vás to může deprimovat. Umí se předvést, bývá elegantní, galantní, uhlazený a ohleduplný k okolí. Je rozumný a praktický, ale umí také ukázat svou romantickou duši. Platí velmi rád nájemné včas, je rád finančně zabezpečen, o své finance se hodně dobře stará a vše má pod velkou kontrolou.

Hodí se k sobě?

Tato dvě znamení spojuje duchovní pouto. Každý má trochu jinou povahu, takže možná i díky tomu se tak skvěle doplňují. Jejich láska se zakládá na porozumění a pevném přátelství, pomaličku se rodí jejich vzájemná láska, která přerůstá v pevný a trvalý vztah. Rak je citlivý, emocionálně vnímavý. Blíženec je zase spíše intelektuální, rád si povídá a rozebírá nejrůznější věci. Právě toto rozebírání a povídání Rak na začátku nemusí nést zrovna dobře, protože on se tolik nesvěřuje, je to zbytečné. Blíženci pomohou Rakovi ve vyjadřování pocitů. Mají pochopení pro proměnlivé nálady, takže pokud se budou tolerovat, jejich vztah bude mít dlouhé trvání.

Diskuze k článku

Zadejte svůj komentář
Zadejte své jméno